S prvním vydáním Office Insider Fast pro Windows najdete dokumenty sdílené s vámi

0

Microsoft nedávno uvedl program Office Insider Fast. S ním můžete získávat novinky dříve než kdy dřív, pokud tedy stojíte o testování a hodláte podstoupit případnou nevyladěnost. Tento aktualizační kanál byl dostupný již dříve pro OS X, tentokrát však přichází první „rychlé“ sestavení pro Windows. Co v něm najdete nového?

Nabídka sdílených dokumentů je od minulého týdne dostupné i na Androidu.

Máte-li občas problém najít zpětně dokument, který někdo sdílel s vámi, poslouží vám nová funkce pro nalezení takových dokumentů. Najdete ji v nabídce Soubor | Otevřít hned pod položkou Poslední. K dispozici je ve Wordu, PowerPointu i Excelu v sestavení 7329.1000 a novějších. Značení může být také ve formátu: verze 1610 (Build 7329.1000).

Sdílený dokument musí být uložen ve OneDrivu, OneDrivu pro podniky nebo v SharePointu Online. V rámci pilotního provozu Microsoft chce, abyste se zaměřili na to, jak dlouho trvá, než se načte seznam dokumentů a jestli na něm něco nechybí. Více informací o testovacím programu naleznete na webu Office.com/insider. Pokud se chcete zapojit, tohle je bod, odkud startujete.

Najděte dokumenty sdílené s vámi
Najděte dokumenty sdílené s vámi | Foto:Microsoft

Zdroj: Microsoft Community via WinBeta

S prvním vydáním Office Insider Fast pro Windows najdete dokumenty sdílené s vámi

Ohodnoťte tento článek!