Samsung chystá 1,3″ pevný disk

0

Už v lednu 2008 Samsung představí několik nových pevných disků: miniaturní 1,3″, klasický 3,5″ disk o velikosti 1 TB v edici RAID a 2,5″ pevný disk s 320GB kapacitou.

Pro mě nejzajímavější je 1,3″ disk, těžko si představit pevný disk s úhlopříčkou 3 cm. Jaká bude jeho kapacita se dozvíme asi až v lednu, pokud neprosáknou nové informace.

Tak malý pevný disk by mohl prošlapat cestu k lehčím a menším laptopům nebo hudebním přehrávačům. V lednu se těšte na nové informace.

Zdroj: Slash gear

Samsung chystá 1,3″ pevný disk

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Je to zbytečné.

    Každý IT znalý ví, že současné Phenomy jsou průser – jsou vadné a výkon je ubohý. To je prostě fakt. Raději se věnuj něčemu jinému, třeba pevným diskům a jejich hlučnosti.

    Až vyjde nová revize, tehdy bude ona recenze přínosná. Možná bych to udělal tak, že ve chvílích nudy bych toho Phenoma otestoval a za pár měsíců srovnal s (snad) odladěnou revizí – rozhodně bych ale upřednostnil jiný, zajímavější článek.

  2. Ja bych ho testnul a ten patch tam vubec nedaval. Udajne je nutny kvuli stabilite pri 100% zatizeni vsech jader,coz se ale moc casto enstava.Protoze kdyby ano, uz by si toho davno v dobe Barcelona opteronu nekdo vsiml a upozornoval na to…B3 bude dozajista lepsi,uz i kvuli datovy propustnosti a i vyssim frekvencim v taktovani,ale mit ho ted,patch bych tam nedaval…