Samsung vám k nové televizi přidá předplatné na Kuki, Voyo a HBO Go

0

Pokud si koupíte letošní model televizoru od Samsungu, dostanete speciální dárek v podobě předplatného na internetovou televizi. Bonus se týká nejvyšších sérií QLED, Premium UHD a UHD. Čím vyšší model, tím lepší balíček dostanete. Balíčky obsahují předplatné internetových televizí Kuki, Voyo a HBO Go. Akce trvá do konce roku 2018.

U modelů UHD (série NU71xx až NU73xx) dostanete na dva měsíce Kuki. U modelů Premium UHD (série NU74xx až NU8xxx) pak kromě Kuki ještě na tři měsíce televizi Voyo. Nejvyšší bonus čeká na majitele televizorů QLED, ti ke Kuki a Voyo dostanou ještě HBO Go na půl roku. Kuki provozuje společnost Smart Comp stojící za brněnským operátorem Netbox společně se společností Planet A (stojící za internetovým poskytovatelem AIM). Voyo patří televizi Nova.

V případě Kuki půjde o tarif se 70 stanicemi a zpětným zhlédnutím na 2 dny. Běžný tarif Kuki Větší má ovšem 60 kanálů se zpětným zhlédnutím týden za cenu 400 Kč měsíčně (bez HBO). Jde o mírně upravenou nabídku pro akci Samsung, která se od tarifů Kuki trochu liší.

TIPPodívejte se na kompletní srovnání balíčků IPTV

Samsung do operačního systému Tizen postupně přidává aplikace pro sledování IPTV (OTT). Aktuálně nabízí Kuki, Lepší.TV, SledováníTV, ModerniTV (což je ovšem přemalované SledováníTV, jen s jinými tarify a cenami), 4Net.TV (což je řešení, které používá např. O2 TV) a nově Skylink TV (IPTV varianta satelitního vysílání).

cz_vizual_promo_samsung2018
Samsung rozdává předplatné

Skutečné IPTV/OTT je tam ze zmíněné trojice pouze Kuki. Voyo vám dá přístup k obsahu Novy a HBO Go logicky k obsahu HBO. U všech zmíněných modelů Samsungu si všechny tři internetové televize pustíte i bez set-top-boxu. Ten k předplatnému tak zřejmě ani nedostanete, ale o omezeních se u akce nepíše, takže vysílání budete moci sledovat kromě televizoru od Samsungu na více zařízeních současně. Typicky na počítači a na mobilu nebo tabletu.

Od Samsungu jde o docela pěkný a užitečný dárek (i když bych si uměl představit i lepší kombinaci IPTV), právě nelineární televize je totiž jeden z prvků, které činí televizor pořád užitečný. Kdo má doma pouze anténu na střeše, ten si nový moderní televizor totiž asi nekoupí.

partnerem rubriky IPTV je společnost CETIN a ZrychlujemeČesko.cz

Samsung vám k nové televizi přidá předplatné na Kuki, Voyo a HBO Go
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů