Samsung GALAXY Camera – fotoaparát, který vám otevře dveře do světa

0

… přijde vám to jako hudba budoucnosti nebo přinejmenším fantazie z filmů o Jamesi Bondovi? Věřte, že je to přítomnost, více než si myslíte. Představujeme vám nový Samsung GALAXY Camera, který dokonale kombinuje špičkový digitální fotoaparát přinášející skvělý fotografický výstup, řadu profesionálních režimů snímání a funkcí úprav s  nejnovější verzí operačního systému AndroidTM 4.1 Jelly Bean, bezdrátovým Wi-Fi připojením a 3G připojením V rámci balení získáte navíc datovou SIM kartu od O2 s mobilním internetem na 3 měsíce zdarma a jste online bez omezení kdekoli.

Samsung GALAXY Camera
Samsung GALAXY Camera

Fotografujte jako profesionál

Pomocí série profesionálních režimů focení Smart Pro můžete vytvářet snímky s uměleckým duchem a nebát se zachytit například světelné stopy na rušné noční křižovatce nebo si jednoduše poradit s přesvíceným okolím. Připočtěte k tomu 21x optický zoom pro jasný a čistý obraz, snímač BSI CMOS s rozlišením 16 Megapixel pro brilantní barvy a rozlišení, 23mm objektiv s možností vytváření širokoúhlých fotografií, HD Super Clear dotykový displej s úhlopříčkou 12cm pro jednoduché ovládání s dokonalým výsledkem a k profesionálně vypadajícím fotografiím je pak již jen krůček.

Upravujte fotografie do dokonalosti

Fotoaparát Samsung GALAXY Camera je vybaven technologií Photo Wizard, která nabízí 35 funkcí pro úpravu snímků přímo ve fotoaparátu a to bez použití přídavného zařízení. Stejně tak je fotoaparát vybaven programem Movie Wizard pro snadnou úpravu videí. Velmi populární je funkceBest Face , která vás zachrání, když jste nestihli ten správný okamžik. Pomocí této funkce se můžete vrátit v čase a nahradit tváře obrazem pořízeným několik okamžiků před daným snímkem. Díky kombinaci bleskurychlého dávkového snímání a rozpoznávání tváří tak otevřete oči, vyměníte úsměv nebo najdete dokonalý výraz.

Sdílejte své zážitky přímo z fotoaparátu

K tomu, abyste se podělili o své zážitky s přáteli na sociálních sítích nebo nasdíleli fotografie ze společné dovolené, není potřeba časově náročnější kopírování fotografií do notebooku nebo dalšího zařízení. Stejně jako již nemusíte podstupovat otravné skupinové fotografování všemi fotoaparáty, které se ve skupině našly. Díky bezdrátovému intenetovému připojení a praktickým aplikacím jako např. Share Shot můžete fotografie sdílet přímo z fotoaparátu na internet a nebo až s pěti dalšími zařízeními v dosahu. Neocenitelná je také možnost jejich automatické archivace do cloudového úložistě.

Více na www.samsung.cz

Ohodnoťte tento článek!