Samsung Galaxy M Style: dobrá výbava za rozumnou cenu

0

Společnost Samsung v posledních dnech uvedla na trh další produkt, tentokrát se jedná o chytrý telefon střední třídy s názvem Galaxy M Style. Tento smartphone je vybaven čtyřpalcovým Super AMOLED displejem a tlustý pouze 9,9 mm. Jako operační systém byl využit Android ve verzi 2.3 Gingerbread.

Samsung Galaxy M Style

Uvnitř telefonu nalezneme 1GHz jednojádrový procesor, 4 GB interní paměti a slot pro MicroSD kartu, díky které je možné interní úložiště rozšířit až na 32 GB. Na přístroji se nachází 3Mpx fotoaparát s možností nahrávat videa o rozlišení až 720p. Nezapomnělo se ani na video hovory, pro které je na telefonu umístěna také kamera na přední části modelu.

Telefon bude k dispozici ve třech barevných provedeních za cenu okolo 500 USD, což je přibližně 10 000 Kč (tedy celkem výrazně méně, než vlajková loď Samsungu s názvem Galaxy Nexus).

Zdroj: TweakTown

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. A tou bájnou univerzální náhradou CD-Audio pro masy má být dle autora prosím co? Snad ne záměrně zvukově degradovaná MP3 v podání Amazonu a iTunes, že ne? Protipól pak tvoří DVD-Audio, SACD a DTS HD-MA pro hi-fisty, ale nic rozumného mezi tím. Vydavatelství a nezávislých umělců, od kterých by bylo možno online „odebrat“ za přiměřený poplatek WAV/FLAC/ALAC v klasice 16bit/44.1, či dokonce hi-res studio master je bohužel stále pomálu (čest vyjímkám).

  2. Nevím jak to mají ostatní a ani mne to nezajímá, nicméně já kupuji hudbu pouze na CD, nějaké trapné 256 kbps AAC z iTunes mne neuspokojuje. Sice každé CD dám do mechaniky jen jednou (kvůli ripnutí v PC do lossless formátu) a pak ho vložím do poličky, ale to nic nemění na faktu, že CD budu kupovat, dokud se budou vyrábět. Zrovna tak mám hromadu LP a abych pravdu řekl, v mnoha případech si radši pustím LP než CD či lossless rip, LP mi prostě zní lépe.

    Na druhou stranu, kdyby bylo možné na iTunes koupit lossless za výrazně nižší cenu než je za CD, asi bych některá alba takhle pořídil, ale komprimovanou „hudbu“ ať si strčí tam kam slunce nesvítí.