Známe datum. Galaxy S11/S20 a Galaxy Fold 2 ukáže Samsung už 11. února

0

První spekulace o podobě a parametrech nové vlajkové lodi Samsungu se objevily už v listopadu. Pravděpodobné datum bylo někdy před mobilním veletrhem MWC, který se koná na konci února.

Nyní ale Samsung již v oficiálním videu oznámil, že nový Galaxy řady S ukáže 11. února v San Franciscu. Datum je možné brát jako narážku na název modelu S11, ovšem stále není jasné, jestli se novinka nebude jmenovat Galaxy S20. Pozvánka naznačuje dva tvary, o číslech modelů vůbec nehovoří. Druhý tvar by ale mohl znamenat véčko, o kterém se již dříve spekulovalo.

Naopak témeř jasné je, že na akci bude k vidění druhá generace skládacího Galaxy Foldu, který by se logicky mohl jmenovat Galaxy Fold 2. Samsung přitom první Fold začal prodávat teprve nedávno, těsně před vánoci. Na původním Foldu se současnou technologií nyní není co vylepšit, véčko by proto dávalo smysl.

Tip: Galaxy S10 Lite a Note10 Lite vypadají jako odlehčené verze Galaxy S11

Samsung ukáže také nový model svých true wireless sluchátek Galaxy Buds+, jejichž předchůdce se velmi povedl. A pravděpodobně budou tato sluchátka lákadlem při předobjednávkách. Samsung má nyní díky/kvůli absenci služeb Google ve smartphonech Huawei částečně umetenou cestu, takže se očekávají i vyšší prodeje.

Známe datum. Galaxy S11/S20 a Galaxy Fold 2 ukáže Samsung už 11. února
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů