Samsung Galaxy Tab 7.7 je venku, přináší skvělý displej

0

Samsung dnes oficiálně uvedl na světlo světa Galaxy Tab 7.7, jak napovídá název, jde o 7,7″ tablet. Přístroj byl představen na německém festivalu IFA 2011.

Jde o menší tablet, takže v podstatě o konkurenci ke strojům jako je HTC Flyer a podobným. Máme tu multidotykový displej Super AMOLED Plus, takže se můžeme těšit na skutečně vynikající barvy. Na úhlopříčce 7,7 “ tu máme potom zobrazeno 1280 × 800 pixelů, což slibuje opravdu vysokou jemnost obrazu.

Uvnitř tepe 1,4GHz dvoujádro s 1 GB RAM, nejedná se tedy o žádné nevýkonné ořezávátko. Operačním systémem je Google Android 3.2 s uživatelským rozhraním TouchWiz UX. Úložný prostor zajištuje 16GB, 32GB nebo 64GB flashová paměť plus slot na karty microSD.

Co do sítí tu máme Wi-Fi 802.11n a Bluetooth 3.0, nechybí dokonce GPS, nezapomnělo se ani na HSPA+, resp. 3G. Vepředu je 2Mpx a vzadu 3Mpx kamera, vzadu dokonce s LED bleskem. Příjemnou vlastností jsou i rozměry tabletu, ty se vešly do 7,9 mm tloušťky a pouhých 335 g hmotnosti.

Samsung pro menšího sourozence toužebně očekávaného Galaxy Tabu 10.1 zatím bohužel nezveřejnil cenu ani datum vydání.

Zdroj: TZ Samsung

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Zajímalo by mě kde kdo přišel s tím, že ultrabook musí být s cenou pod 1tis. dolarů. Osobně sem to pochopil tak, že oněch 1tis. je pouze Intelem doporučená cena a mluvilo se pouze všeobecně o cenách kolem této sumy. Když se člověk podívá, tak třeba Lenovo taky chystá ultrabook a má cenu 1195 dolarů.

  2. Stejně je to jen další kopie MacBook Air, je to stále dokola, Apple vymyslí desing a ostatní většinou jen tupě následují. Chtělo by to trochu vlastní invence, ale co čekat od výrobnce jako je Acer.

    Max

  3. Sním či bdím… vždyť to vypadá jako čínská kopie MacBook Air.

    Sorry, ale to je takovej problém přijít se svým designem? A neříkejte, že u tenkého těla nic vymyslet nejde. Třeba klávesnice vypadá fakt úplně totožně s Airem.