Samsung láká: Kupte si naši Smart TV a dostanete Galaxy S4 za 1 Kč

0

Korejský výrobce chystá atraktivní předvánoční akci. Pokud si od 11. listopadu koupíte některý z velkých LCD televizorů řady F7000 a vyšší, dostanete smartphone za korunu. Akce bude platit ve vybraných obchodech do konce roku, nebo do vyčerpání zásob.

 

S televizory řady F9000 s úhlopříčkou 55″ a 65″ a rozlišením 4K dostanete rovnou vlajkovou loď Samsung Galaxy S4. K řadám F7000 a F8000 s úhlopříčkou nad 46″ bude za jednu korunu telefon Galaxy S4 mini. Es-čtyřka stojí v průměru přes 14 000 Kč, verze mini pak necelých 10 000 Kč, díky akčním sadám proto můžete výrazně ušetřit. Mezi telefony a televizory navíc můžete sdílet multimediální obsah a také přes Wi-Fi zrcadlit obraz z menšího displeje na velkém LCD.

Televizor Cena Telefon za 1 Kč
Samsung řady F9000 s úhlopříčkou 55″ a 65″ od 99 990 Kč Galaxy S4
Samsung řady F8000 s úhlopříčkou nad 46″ od 42 990 Kč Galaxy S4 mini
Samsung řady F7000 s úhlopříčkou nad 46″ od 37 990 Kč Galaxy S4 mini

Zdroj: TZ

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

 1. Všechny beru, ale marketýra neee, prosím neee… Esoterická sebranka – věštění z křišťálové koule a komunikace s mrtvými. Proti dalším dvěma jmenovaným nemám nejmenších výhrad, ale, redakce promine, pisálci jsou pošuci (já vím, já vím).

 2. Jojo – tolik k prvnímu odstavci… AMD si nadělalo do kalhot a do vlastního hnízda a táhne se to s ním. Myslím si zkrátka, že největší díra je právě orientace na jiný segment trhu, AMD by mělo bušit srdíčko hlavně pro nekomerční sféru, na tom by měli stavět (HPC-Titan-mistrovský tah). Je to ten největší paradox (Intel+nVidia), sice se to krapítek lepčí (protože to bude nutné – jejich ARM plány), ale je to takové jakože bokem – chce to stát na pevných nohách primárně zde.

 3. Byl to záměr 😛 Je libo kopr_ovku??? Dej se na marketing!

  A já mám koopřivku… 😛

  Fakt srry, nechci být válečný štváč, ale lezou mi krkem – je libo 3D gril? Nebo záplavu produktů u Intelu, které jsou si podobné jako vejce vejci, liší se o 100Mhz, kdy výkonnější model je levnější, než níže taktovaný, kdy dochází k paradoxům kdy i5K konkuruje i7…? Je libo matení jazyků a podfuky?

  Nikde nevidím smysluplnost a solidní marketing – buďme rádi, že schizofrenie není nakažlivá (i když nejeden by se z toho pomátl).

  Navrhuji snížení počtu neužitečných idiotů, navrhuji občanskou iniciativu zamenšímezerymezislovyařádkyaprotistínovaným3Dgrafům!