Samsung: nejtenčí přehrávač Blu-ray 3D má pouze 23 mm

0

Placka k placce sedá, ať už je to kulatý disk s modrofialovým zápisem, televizor s LED podsvícením nebo chystaný Blu-ray přehrávač od Samsungu. Na výšku má pouhých 23 mm, což překonává 29mm model Jikorejců z letošního roku (v roce 2009 měl 39 mm).

Novinku bude Samsung prezentovat už příští týden na CESu v Las Vegas. Přehrávač zvládne i nové 3D disky, obraz ze starší generace nosičů dokáže svými obvody převést na stereoskopický. Ani hloubka přístroje příliš nepřesahuje rozměry kotouče, soudě dle štěrbiny pro vkládání disků. Předpokládá se, že disponuje také síťovým rozhraním a klienty pro Facebook, YouTube a Twitter.

Zatím nevíme, kdy se přístroj objeví v obchodech, ani kolik bude stát.

Samsung Blu-rayZdroj: Samsung

Otázka do diskuze. Stačil se už u vás doma usadit „obyčejný 2D“ Blu-ray, nebo už v optických médiích nevidíte budoucnost jako hlavní počítačoví výrobci?

Zdroj: OLED Display

Samsung: nejtenčí přehrávač Blu-ray 3D má pouze 23 mm

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Čtu rád a hodně, ale jen klasické knihy. Kdysi jsem se snažil číst i e-knihy, ale moc mě to nevzalo. A že to zabírá místo? No bože jsou horší věci co mi zabírají místo a stejně je mám (dvd, počítač, atd.). Samozřejmě je to na vkusu každého co komu vyhovuje.