Samsung Omnia M – kdo si hraje, nezlobí

0

Stylový a kompaktní smartphone s operačním systémem Windows Phone, 4palcovým Super AMOLED displejem a originálními komunikačními službami, nyní přichází na český trh.

Praha, 10. července 2012 – Samsung Electronics Co., Ltd., přední výrobce na trhu spotřební elektroniky a světová jednička v oblasti informačních technologií, uvádí na český trh smartphone s operačním systémem Windows Phone – Samsung Omnia M, ideálního společníka pro všechny aktivní uživatele sociálních sítí a milovníky multitaskingu.

Samsung Omnia M charakterizuje oblý design v černém provedení, výkon 1GHz, operační systém Windows Phone a 4palcový Super AMOLED displej s redukcí lesku. Ten zaručuje neuvěřitelně živý obraz, takže si můžete zprávy, multimedia a internetové stránky prohlížet v čistých a jasných barvách, a to i za denního světla a při minimální spotřebě baterie.

 

Samsung Omnia M

Samsung Omnia M

 

 

Samsung Omnia M

Samsung Omnia M

 

Smartphone využívá cloudovou síť nazvanou Family Story, díky které můžete jednoduše sdílet svá rodinná videa, zprávy, nebo třeba vytvářet fotoslideshow, které uložíte jako virtuální bulletin a můžete je prohlížet na dalších propojených zařízeních Samsung. Omnia M využívá také komunikační multiplatformu ChatON, prostřednictvím které lze posílat SMS, nahrávat videa nebo fotky, a to doslova během několika sekund.

„Dnešní zákazníci jsou zvyklí nosit si své životní zážitky v mobilu a často se o ně podělit se svými přáteli. Hledají telefony, které kombinují osobitý styl s nejnovějšími aplikacemi pro prohlížení a sdílení multimediálních souborů ze sociálních sítí. Omnia M splňuje všechny požadavky a navíc přináší to nejlepší, co nabízí systém Windows Phone a unikátní služby Samsung,” říká Zdeněk Paškevič, produktový manažer mobilní divize společnosti Samsung.

Milovníci hudby ocení aplikaci Music Hub a její novou funkci Smart DJ, která automaticky vytváří playlist odpovídající vaší náladě. S aplikací Photo Studio můžete nechat naplno rozeznít svou kreativitu a před tím, než své fotky nasdílíte, je můžete libovolně upravit a zkrášlit. Windows Live SkyDrive nabízí 7 GB volného místa pro ukládání a sdílení fotek, videí, office dokumentů a poznámek OneNote, ke kterým budete mít neomezený přístup.

Další zjednodušení přichází v podobě aplikace Windows Phone People Hub, která veškerou vaši komunikaci a kontakty z Windows Live, Facebooku, Twitteru a LinkedInu propojí do jednoho synchronizovaného celku.

A pokud jste vášnivým hráčem Xboxu, oceníte aplikaci Xbox LIVE. S ní máte přístup ke svým osobním herním informacím, včetně aktuálně rozehraných her, umístění v herních žebříčcích a dosažených herních výsledků – to vše přímo ve vašem mobilu.

V České republice bude Samsung Omnia M v prodeji od 2. poloviny července za doporučenou cenu 6 999 Kč. Více informací najdete na www.samsung.cz.

 

Technické specifikace

 

Síť

HSDPA 7.2 Mbps

Displej

4.0” Super AMOLED

OS Windows Phone 7.5
Fotoaparát Hlavní (zadní část) : 5 Mpix Auto Focus Camera s bleskem + VGA (zepředu – využívaná pro videohovory)
Video

Video : MPEG4, H.263, H.264, WMV

Nahrávání/ Přehrávání : VGA @30fps/WVGA@30fps

Audio

Kodek : MP3, AAC, AAC+, eAAC+, WMA

3.5mm Sluchátka, Stereo FM Radio s RDS

Přidané funkce

 

 Family Story, cloudová síť pro sdílení s rodinou (ke stažení)
 Samsung ChatON mobilní komunikační platforma

 People Hub

– sjednocení komunikace v soc sítích (Email, SNS)

– synchronizace kontaktů

Music a Video Hub

– Smart DJ’s Auto-Generated Playlists (dostupnost služby se může lišit v jednotlivých zemích)

Videohovor

– 3G videohovor využívající přední (čelní) VGA videokameru

Photo Studio

All Share

– prohlížení multimédií z mobilu nebo počítače v TV

Windows Live SkyDrive

– 7GB volného online úložného prostoru

Xbox Live
Připojení

microUSB 2.0

BT 2.1, A-GPS, WiFi 802.11 b/g/n

Měřiče Rychloměr, Digitální kompas, měření vzdálenosti
Paměť

4/8GB uživatelská paměť + 384MB(RAM)

Rozměry

121.6 x 64.1 x 10.5mm, 119 g

Baterie

Standardní baterie, Li-ion 1,500 mAh

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

* Všechny funkce, specifikace a produktové informace uvedené v tomto dokumentu včetně výhod, designu, cen, příslušenství, výkonu, dostupnosti a vlastností se mohou změnit bez nutnosti předchozího oznámení.

strongRozměry

Ohodnoťte tento článek!