Samsung představil 5 nových mobilů

0

Samsung F480: design na pohled i na dotek

Samsung F480, který má na výšku pouhých 11,5 cm, je vybaven 7,1 cm velkým plně dotykovým displejem, který vás přenese do světa zábavy, komunikace a informací. Díky ultratenkým rozměrům kreditní karty a vybroušenému povrchu navíc působí Samsung F480 opravdu stylově a elegantně a ideálně padne do dlaně. I přes to, že na výšku má pouhých 11,5 mm, vešly se do F480 všechny multimediální funkce, které je dnes běžné od mobilního telefonu značky Samsung očekávat. To zahrnuje 240 MB vnitřní paměti na ukládání hudby, paměťovou kartu až do kapacity 8 GB, integrované FM rádio a 5megapixelový fotoaparát s automatickým ostřením a CMOS senzorem.

Fotogalerie: Samsung SGH-F480

   

celá galerie

Zabudovaný digitální fotoaparát překvapí špičkovými funkcemi a parametry, které jsou běžné spíše v kvalitních digitálních fotoaparátech než v mobilních telefonech. Patří sem například technologie rozpoznávání obličejů a špičkový stabilizér obrazu. Funkce ‚Äòsmile shot‚Äô se prostřednictvím Samsung F480 objevuje poprvé v mobilním telefonu. Díky ní fotoaparát dokáže rozeznat úsměv a automaticky pořídit fotku, takže máte jistotu, že vaše nejšťastnější okamžiky budou zachyceny. Díky tomu, že F480 je vybaven vysokorychlostním připojením k internetu (HSDPA) a USB 2.0, je možné data přenášet a stahovat vysokou rychlostí v krátkém čase. Ať už jde o hudbu či video, můžete si užívat všech výhod rychlého připojení kdekoliv a kdykoliv. Samsung F480 bude na českém trhu k dispozici od července 2008.

Samsung Giorgio Armani: spojení módy a technologie

Mobil Samsung Giorgio Armani designovaný slavným návrhářem a vyrobený v Samsung Electronics uspokojí potřeby zákazníků, kteří touží po technologicky vyspělém telefonu a špičkovém designu s pečetí kvality luxusního zboží. Tento mobil slouží nejen k běžné komunikaci, ale je i módním doplňkem dotvářejícím životní styl zákazníka.

Fotogalerie: Samsung Giorgio Armani

   

celá galerie

Mobilní telefon Samsung Giorgio Armani, který je vyroben ze skla, hliníku a nerezové oceli, lze co do velikosti přirovnat ke kreditní kartě. Jeho výjimečné schopnosti podtrhuje navíc i 3,3 Mpx fotoaparát. Samsung Giorgio Armani se na českém trhu objeví začátkem června 2008 v rámci operátora T-Mobile CZ.

 

Samsung L170: v jednoduchém stylu

Přes jednoduchý styl Samsung L170 zaujme na první pohled. Ani po technologické stránce mu nic nechybí. Internetový prohlížeč, FM rádio a 2Mpx fotoaparát, vše dokonale propojené v 3G síti pro rychlý přenos. Lesk telefonu nebledne ani při přehledu jeho multimediálních vlastností. Můžete zaznamenat video nebo využít RDS FM rádio. Simultánní provoz hudebního přehrávače a zároveň jiné funkce vám umožní zapisovat schůzky, kontrolovat úkoly a poslouchat hudbu.

Fotogalerie: Samsung SGH-L170

   

celá galerie

U html prohlížeče využijete Google vyhledávač nebo RSS čtečku. Samozřejmostí je u mobilního telefonu Samsung L170 také bluetooth. Samsung L170 je k dispozici na českém trhu.

Samsung ženám: model L310 je šitý na míru

Šperk, za který lze mobilní telefon L310 považovat, je vyvinut přesně tak, aby byl jak dokonalým stylovým doplňkem při každé příležitosti, tak i funkční pomůckou, usnadňující a zpříjemňující každodenní život. Luxusní vzhled mobilního telefonu Samsung L310 je vyvolán sexy kombinací černé a zlaté a broušenými kameny kolem fotoaparátu. Nicméně není to pouze design, kterým na sebe tento model strhuje pozornost. Stejně tak oslňuje i speciálními funkcemi, které si každou moderní ženu hned získají. Představte si telefon, který vám umožní spočítat, kolik kalorií jste spálila v průběhu dne v práci, pochůzkami na schůzkách či jinými aktivitami.

Fotogalerie: Samsung SGH-L310

   

celá galerie

Nechte si poradit, který parfém pasuje k vaší osobnosti či nalistujte si nákupní seznam.  Vedle těchto funkcí, které ocení opravdu jen ženy, se L310 může pochlubit například fotoaparátem či mp3 přehrávačem, nechybí samozřejmě ani bluetooth. Mobilní telefon Samsung L310 bude na českém trhu od července 2008.

Samsung U900 Soul: telefon, který mluví z duše

Vlajkovou lodí této nové řady je model zvaný U900 Soul – Duše. Duše vás okouzlí spojením dokonalého provedení, krásy a nejnovějších technologií. S Duší budete vyčnívat z každého davu, ať už budete obklopeni jakýmikoli mobilními telefony. Štíhlý a lehký, ale zároveň vybavený technologií HSDPA a 5megapixelovým fotoaparátem, je Soul dokonalou ukázkou toho, že Samsung je jedničkou v technologiích i designu.

Fotogalerie: Samsung SGH-U900 Soul

   

celá galerie

Přes pouhých 12,9 mm tloušťky se může pochlubit pokročilými fotografickými funkcemi, včetně 5MPx fotoaparátu s power LED, detekcí obličeje, stabilizací obrazu a Wide Dynamic Range (WDR). Pro rychlé prohlížení internetu a stahování dat je mobil vybaven technologií High Speed Downlink Packet Access (HSDPA), která dosahuje rychlosti až 7.2 Mbps. Mobilní telefon Samsung U900 Soul je již k dispozici na českém trhu. Mobilní telefon Samsung U900 Soul je již k dispozici na českém trhu.

Zaujal vás tento příspěvek? Přidejte si ExtraVěci.cz jako RSS do své čtečky!

 Zdroj: Samsung ČR

 

Samsung představil 5 nových mobilů

Ohodnoťte tento článek!

Sdílejte