Samsung SE-218BB: vypalovačka pro Ultrabooky a tablety. Proč?

0

Samsung představil nejtenší DVD vypalovačku na světě. Prý byste si ji měli pořídit nejen k nové generaci Ultrabooků ale rovnou i k tabletům.

Po uvedení Ultrabooků jsme všichni v redakci potlačení optických mechanik s povděkem kvitovali, ale radost nám nedávno pokazil Acer a nyní Samsung uvedením snad nejzbytečnějšího příslušenství k tabletu.

Pouhých 14 milimetrů tenká vypalovačka s názvem SE-218BB DVD / CD writer stojí 60 amerických dolarů a přes USB ji připojíte k PC, Macu a (wait for it) tabletu s Androidem 3.1 Honeycomb. Samozřejmě bude fungovat i s novým Ice Cream Sandwich. Podle Samsungu bude zřejmě skvělé si na svém tabletu pustit film z DVD disku. Co si o tom myslíte vy?

dvd

Specifikace: 24× CD-ROM, 24× CD-RW, 8× DVD±R recording, 5× DVD-RAM recording, 6× DVD+R Dual Layer recording, 6× DVD-R Dual Layer recording, 8× DVD+RW recording and 6× DVD-RW recording.

 


zdroj: Engadget

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. co to za debilitu, vubec nejde nic stahnout, zkouseni ve dvou ruznych prohlizecich pod ruznymi jmeny, porad jen ukazuje po klinuti na download ten sofos.

    taomu rikam profesionalita kdyz jde o dvani za darmo.