Tip: Samsung vás nechá vyzkoušet televizor (a jinou elektroniku) 3 měsíce, pak ji lze vrátit

0
Samsung akce 90days
Samsung akce 90days
-
Zdroj: Samsung

Minulý týden přišel Philips s nabídkou, kdy vás nechá vyzkoušet televizor doma na celý měsíc, a poté jej lze zdarma vrátit. Akce se vztahuje na podporu Ambilightu, kterou je opravdu potřeba vyzkoušet si doma. Nyní se s podobnou nabídkou objevil Samsung.

Samsung vás nyní nechá vyzkoušet své televizory ne jen na měsíc, ale dokonce na tři měsíce. A nepouze televizory, ale i soundbary, chladničky, pračky, sušičky, vysavače… je pravdou, že Samsung má větší portfolio produktů.

Nabídka platí do 30.6. a zboží lze bez udání důvodu vrátit do 90 dnů. Platí na zboží zakoupené u zapojených prodejců, jejichž seznam se rozšiřuje. Aktuálně jde o značkové prodejny Samsung, Mall.cz, Datart, Planeo Elektro, CZC.cz, ELVIA-PRO a Sedláček.

Tip: Philips vás nechá vyzkoušet si televizor s Ambilightem doma na 30 dní zdarma

V přípapadě Samsungu nejde o ukázku nějaké kokrétní technologie, ale o akci spojenou s pandemií COVID-19. „Kvůli současné pandemii COVID-19 a souvisejících omezujících opatření se během následujícího období může každý z nás dostat do neočekávaných problémů. Proto jsme se u vybraných prodejců dohodli na možnosti vrátit vybrané produkty zn.Samsung bez uvedení důvodu do 90 dní. Zákazníci tak mohou potřebné zboží nakoupit bez obav z budoucnosti, při vrácení v uvedené lhůtě prodejce bez dalších dotazů vrátí plnou kupní cenu,“ uvedl Michal Forejt, ředitel divize spotřební elektroniky ze společnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Seznam kategorií produktů Samsung, na které se akce vztahuje:

  • televizory
  • soundbary
  • chladničky
  • pračky
  • sušičky
  • kombinované pračky se sušičkami
  • vysavače
  • vestavěné produkty
  • mikrovlnné trouby

Samsung dále prodloužil záruku o 1 až 4 měsíce z důvodu možného horšího přístupu k reklamaci (uzavřené prodejny). Platí to na produkty, kterým vyprší záruka v období od 15. března do 15. června. Těm nabízí Samsung automatické prodloužení záruky do 15. července.

zdroj: TZ Samsung

Tip: Samsung vás nechá vyzkoušet televizor (a jinou elektroniku) 3 měsíce, pak ji lze vrátit
Ohodnoťte tento článek!
4.4 (88.57%) 7 hlasů