Samsung začal prodávat džíny určené pro nošení smartphonu

3
Samsung Dr Denim Jeans pro Galaxy Z Flip 3 obr2
Samsung Dr Denim Jeans pro Galaxy Z Flip 3
-
Zdroj: Dr Denim

Kdo by čekal kalhoty s obří kapsou, bude zřejmě zklamán. Novinka je určená k novému Galaxy Z Flip 3 a má zdůrazňovat jeho kompaktní rozměry v zavřeném stavu. Telefon k nim dostanete v ceně.

Většina dnešních smartphonů se už v kapse kalhot nosí velmi špatně, případně je pak problém si s něčím takovým pohodlně sednout. A takové ledvinky na svůj módní návrat ještě čekají.

Samsung Dr Denim Jeans pro Galaxy Z Flip 3
Samsung Dr Denim Jeans pro Galaxy Z Flip 3

Samsung se na speciální edici domluvil s designérem Dr. Denim a výsledkem je limitovná edice džín v počtu 450 kusů. Pro telefon ale nejsou určené hlavní kapsy, ani ty zadní, které jsou pouze naznačené a „neaktivní“. Galaxy Z Flip 3 má přesně padnout do menší kapsy umístěné níže na noze.

Džíny budou stát 1499 australských dolarů a telefon k nim bude přibalen jako „bonus“. V prodeji budou tyto džíny jen v Austrálii, ale měly by jít objednat i online.

Galaxy Z Flip Pocket Denim Dash
Nákupní košík. Džíny za patnáct set a telefon zdarma

Vejde se vám telefon do kapsy u kalhot?

zdroj: Phonearena

Samsung začal prodávat džíny určené pro nošení smartphonu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 2 hlasů

3 KOMENTÁŘE

  1. Koukněte jak je tam střih v momentě, kdy vyndá složený telefon z kapsy. Potom je záběr na již rozložené zařízení, je vidět, jak se Samsung vyhýbá ukázat otevření jednou rukou – na druhé má aktor rukavici.