Scénář k chystanému životopisu Steva Jobse napíše oscarový Aaron Sorkin

0

Časopis Variety uvedl, že scénář k životopisnému snímku podle předlohy Waltera Isaacsona napíše Aaron Sorkin. Známý scenárista, který už získal 51 různých cen a 37 nominací, tak tématem naváže na The Social Network, ve kterém ukazoval počátky Facebooku. Za tento snímek také získal svého jediného Oscara, ale vynesl mu i Zlatý glóbus nebo cenu BAFTA.

Příběh Steva Jobse je unikátní. Bylo to jeden z nejrevolučnějších a nejvlivnějších lidí nejen své doby, ale celé historie,“ říká Amy Pascalová ze studia Sony Picture Entertainment, které bude film produkovat. „Dnes v Hollywood nenajdete jiného scenáristu, který by dokázal zachytit tak neobyčejný život, než je Aaron Sorkin. Jsme přesvědčení, že v jeho podání bude film přesně takový, jako byl Jobs: okouzlující, zábavný a protikladný,“ dodává.

Tip: Sony bude točit životopisný film o Stevu Jobsovi

 

Zdroj: Variety

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Mám taky doma na střeše několik Wi-Fi antén (24dbi síta) a všechny slouží lidem zadarmo s puštěním DHCP. Kdo chce, tak se může připojit zadara klidně z dvaceti kilometrů se sítem, to ještě běží internet mezi 5-9 Mb/s. Několik desítek zařízení se už připojilo podle tabulky v DHCP. S mým nevyužitým zaplaceným internetem si můžu dělat co chci a zároveň si každej může vyzkoušet jak to ISP šlape nebo nešlape.