Sci-fi povídka roku 2010

0

Společnost Intel a www.pc.sk vyhlašují povídkovou soutěž o nejlepší sci-fi povídku roku 2010. Hlavní cenou je tichý ale i výkonný počítač odladěný s důrazem na neslyšitelný chod při normální práci i v zátěži.

Navíc, soutěž je jiná než běžné povídkové soutěže.

Jiná v tom, že o vítězích se rozhodne hlasováním čtenářů. Všechny povídky budou publikovány na stránkách www.pc.sk a následně o vítězi rozhodne hlasování na nezávislé stránce specializované na ankety a hlasování.

Povídku může do soutěže zaslat kdokoli do 12. 6. 2010.

Podrobnější informace o soutěži a o požadavcích na povídky jako maximální délka textu či adresy, kam povídky zasílat, najdete na domácí stránce soutěže.

Hlavní cenou pro vítěze je tichý počítač s procesorem Intel Core i5-650, chladičem Coolink Corator, SSD diskem SSDNow V-series 30GB – SNV125-S2BD/30GB a paměťmi 4GB dual channel 1600MHz HyperX – KHX1600C9D3K2/4GX.

Všechno spolu s grafickou kartou Nvidia GeForce GTX 260 896 MB předělanou na tichý chod (chlazena chladičem Prolimatech MK-13) a tichým zdrojem Enermax Modu82+II 625W ve skřínce Fractal Design Define R2 Black tvoří sestavu vyladěnou na téměř neslyšitelný chod při běžné práci i v zátěži.

Monitorem doplňujícím sestavu je Monitor Acer V223HQBb 21,5″.

Kompletní informace o sestavě i o dalších cenách pro vítěze najdete na domácí stránce soutěže. Povídkových soutěží specializovaných na sci-fi žánr je jako šafránu. Při tak oblíbeném žánru je to škoda. Možná množství a kvalita povídek zaslaných do této soutěže inspiruje vznik dalších podobných.

Obrázek je ilustrační a pochází z recenze skříně Fractal Design Define R2

Sci-fi povídka roku 2010

Ohodnoťte tento článek!