Scythe chystá něco pro exhibicionisty: průhledná skříň ACB-TYPE3

0

Nová otevřená skříň od společnosti Scythe je, na rozdíl od většiny nekrytých skříní, věžovitého typu. Průhledné šasi tvoří čirý 5 mm silné akrylátové sklo, neboli plexisklo, a celá konstrukce je tedy velmi lehká; váží pouze 2,6 kg. Na oficiálních stránkách Scythe.com zatím nenajdete o novince ani zmínku, ale na zahraničních webech se již o této skříni objevily kusé informace.

scythe-acb-type3 scythe-acb-type3 scythe-acb-type3 scythe-acb-type3  

scythe-acb-type3scythe-acb-type3

Scythe ACB-TYPE3 má, na rozdíl od tradičních skříní formátu tower, tray pro základní desku umístěný horizontálně. Pod ním je dostatek prostoru pro zdroj a šachtu pro pevné disky. Ta nabízí trojici 5,25″ a 5″ pozic a navíc dvě 2,5″ pozice. Avšak všechny pozice zřejmě nebude možné osadit, protože se některé z nich překrývají.

 

Na tray lze namontovat základní desky formátu ATX, Micro-ATX a Mini-ITX. Nad ním je dostatek prostoru pro 19 cm chladič. Kutily a milovníky hlavolamů jistě potěší způsob balení. ACB-TYPE3 se totiž prodává jako skládačka v rozloženém stavu v krabici o rozměrech 368 x 270 x 347 mm. Samotné sestavení je pak již na vás. Předpokládaná cena ACB-TYPE3 se pohybuje okolo 2000 Kč.

Zdroj: TechPowerUp!, FanlessTech

Ohodnoťte tento článek!