Sedmnáct palců, Full HD a 3D zobrazení, to je Toshiba Qosmio X870

0

Toshiba představuje další model ze své multimediální a herní série Qosmio. Odhalená novinka má sedmnáctipalcovou úhlopříčku, odvážný design s červenými prvky, hromadu portů a dva pevné disky. A nezapomnělo se ani na 3D displej.

Výkonný notebook bude vybaven velkou, podsvícenou chicletovou klávesnicí včetně numerického bloku a displejem s rozlišením Full HD (1920 × 1080 px) a 3D Vision, tedy možností 3D zobrazení. Multimediální výbavu doplňují, jak je u Toshiby obvyklé, reproduktory Harman Kardon a Blu-ray mechanika. Vaše data uchová dvojice disků, buď kombinace SSD a HDD, nebo dvojice plotnových (HDD) disků s kapacitou až 2× 1 TB. Pokud vám úložný prostor nebude stačit, můžete připojit třeba externí disk přes jeden ze čtyř rychlých portů USB 3.0.

 

Po stránce hardwaru se můžeme těšit na procesory Ivy Bridge – přesné modely neznáme, ale nepochybně se objeví i čtyřjádra. Grafiku bude obstarávat některá z nových grafik od Nvidie ze série GeForce GT(X) 6xx. Na trh by se Qosmio X870 mělo dostat ve druhém kvartálu tohoto roku.

Zdroj: TechDigest.tv

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ten 14″ s GeForce vyzerá lákavo, už dlho sa teším na 14″ a 15,6″ ultrabooky s diskrétnou grafikou. Cenu odhadujú na 1000$, to by bolo celkom slušné (podľa toho aký procesor by tam bol).

  2. Ak by do 14″ modelu dali na vyber moznost zobrat Quad-Core a moznost zmenit grafiku na 660M tak je to super bomba! Napokon 15″ modely su uz moc velke… Ale take delo 14″ to by bola peckaaaaaaaa 🙂