Seedr za vás načte torrenty. Vy si je pak pouze stáhnete přes prohlížeč

0

Možná nemáte dost rychlý upload, poskytovatel připojení vám protokol BitTorrentu blokuje nebo si zkrátka nechcete instalovat další software do počítače. Spadáte-li do jedné ze skupin a přitom máte zálusk na torrenty, musíte se poohlédnout po cloudových řešeních. Jednou z nových šikovných služeb je Seedr, která funguje jako online klient a plnohodnotně zastoupí například µTorrent.

Seedr nabízí dva placené tarify
Seedr nabízí dva placené tarify

Seedr za vás stahuje/odesílá torrenty, zatímco vy si je později stáhnete přes prohlížeč. V bezplatné verzi nabízí 2 GB úložného prostoru s možným rozšířením, pokud ke službě pozvete další uživatele (4 × 250 MB). Rychlost stahování i nahrávání je neomezená, stahovat však můžete pouze jeden soubor současně, připojit se můžete jen k veřejným trackerům a tzv. seed ratio (poměr mezi nahranými a staženými daty) je 1:1. Video soubory si můžete streamovat, avšak jen v SD rozlišení. Do videa lze automaticky doplnit titulky z OpenSubtitles.org.

 

Placený tarif za 10 dolarů měsíčně nebo 100 dolarů ročně obsahuje 100GB úložiště, pět současně zpracovaných torrentů, streamování v HD, podporu privátních trackerů a ratio 2:1 (nebo seedování po 24 hodin). Tarif za 15 dolarů měsíčně nebo 150 dolarů ročně je s 250GB úložištěm, neomezeným množstvím zpracovaných torrentů a poměrem 5:1 (nebo pětidenním seedováním). Uživatelé navíc mohou ručně přidávat peery/trackery a přistupovat ke službě přes protokol WebDAV.

via Torrent Freak

Ohodnoťte tento článek!