Šeptanda: Google sondoval v LG, Korejci možná vyrobí další Nexus

0

Korejský list eToday píše o návštěvě inženýrů Googlu ve vývojových odděleních LG. Údajně si prohlíželi místa, kde LG pracuje na komponentách pro bezdrátové nabíjení a optickou stabilizaci obrazu, kromě toho se Google dostal i do továrny na displeje.

LG Nexus 5
LG Nexus 5

Co to znamená? Možná vůbec nic, ale možná také fakt, že by LG mohlo pro Google vyrobit další smartphone řady Nexus. Stojí za modely s označením 4 a 5, šestku vyrobila Motorola a sedmička se možná vrátí do Jižní Koreje.

 

Nexus 7 už ale existuje hned ve dvou verzích, obě generace tabletů pocházejí z dílny Asusu. Ještě před uvedením Nexusu 6 se začalo spekulovat o možné nástupci pětky. Ne každému jsou po chuti velké smartphony, nový pětipalcový Nexus by dával smysl.

Zdroj: eToday via Android Central

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jako koncept to nevypadá špatně, ale jen pro obrazovky větší uhlopčíky, řekl bych. HLAVNĚ NE PRO DESKTOP! Protože proč, proč cpát matlání po obrazovce do desktopu? Ano, udělat toto matlací rozhraní jen jako GUI nádstavbu.  Pokud budou opět nové Windows ve stylu Win 8+, definitivně opouštím Windows.