Service Pack 1 pro Office 2010 už v toto léto

0

Zatím ale tají, jaké novinky chystá. Určitě přijde se všemi dosavadními updaty (bezpečnostními i opravnými), které vydává od loňského června. Slibuje 40 lokalizovaných verzí a aktualizované jazykové balíčky pro baskičtinu, galicijštinu, katalánštinu a srbskou azbuku.

Co bude nového, chtějí Redmondští prozradit až v následujících týdnech a měsících na svém blogu. Chytřejší ale budeme až po konferenci TechEd North America, která se koná 16.–19. května. Mezitím můžeme pouze přemýšlet, co by mohl Microsoft ještě vylepšit tak, aby to stálo za zahrnutí do SP1, ale aby ještě zůstal prostor pro další verzi Office.

Jistě se dočkáme lepší spolupráce s online kanceláří Office Web Apps a také firemního řešení Office 365. Ale do dál, máte nějaké nápady?

Zdroj: blogs.technet.com

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Škoda že místo speed-dialu, který člověk stejně skoro nevidí, není už zahrnutá ta HW akcelerace … „What’s new in Opera 11.10“ stránka se docela nereprezentativně seká při posouvání položek…
    Snad brzy

  2. Já mám největší radost z toho, že poštovní klient si už umí poradit se štítky na GMailu přes IMAP – dřív jsem viděl v INBOXu mail tolikrát, kolik měl štítků. Teď už je to v pořádku. Já vím, že ten Gmail je poněkud nestandardní a mohli ten IMAP udělat líp, ale holt takhle s tím musí počítat klient.