Seznam.cz expanduje na Slovensko. Otevře novou pobočku v Bratislavě a plánuje Žilinu

0
Seznam recepce
Centrála Seznamu
-
Zdroj: Seznam

Seznam.cz na jaře otevře svou desátou pobočku, první mimo Česko. V Bratislavě budou pracovat hlavně vývojáři a programátoři, kterých se u nás Seznamu již nedostává.

V Bratislavě hledá Seznam lidi na dvě desítky pracovních pozic. Zejména vývojáře v Pythonu, Reactu či programátory webových aplikací. Nabízený plat je mezi 2000 a 4500 euro. Možnost pracovat pro Seznam.cz budou mít na Slovensku i zájemci z jiných měst: „Například v Žilině plánujeme v případě potřeby pronajmutí co-workingových pracovních míst. Stejnou cestou se můžeme vydat v podstatě v jakémkoli slovenském městě, pokud to bude s ohledem na poptávku dávat smysl“ vysvětluje Igor Kalaš, Business Development Director Seznam.cz

Seznam sídlí v Praze na Radlické ulici, pobočky má v Praze ještě v Holešovicích, dále v Brně, Ostravě, Hradci Králové, Zlínu, Českých Budějovicích, Olomouci, Plzni a Libereci. Provozuje vlastní datové centrum Kokura v pražských Horních Počernicích a nové s názvem Nagoja staví v Benátkách nad Jizerou. V Seznamu pracuje asi 1500 lidí.

Mimochodem, slovenskou variantu Seznamu na adrese Zoznam.cz založil taktéž Ivo Lukačovič, ale už po dvou letech ji prodal a dnes ji vlastní Slovak Telecom. Doména Seznam.sk je pak přesměrovaná na český Seznam.cz.

zdroj: Seznam

Seznam.cz expanduje na Slovensko. Otevře novou pobočku v Bratislavě a plánuje Žilinu
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas