Televize Seznam spustí vlastní herní pořad. Přetáhla moderátory Re-Playe

9

Televizní diváci budou moci brzy sledovat nový pořad o videohrách. Po Re-Playi (Prima Cool) a Indiánu (TV Relax) spustí vlastní videomagazín také Seznam. Fanoušci si navíc ani nebudou muset zvykat na nové tváře. Pořad nazvaný New Game+ totiž povedou lidé, kteří doteď pracovali v Re-Playi na Primě.

Na Seznam tedy přijdou Alžběta Trojanová, Mikoláš Tuček, Radek Starý, Melichar Oravec alias Bětka, Tukan, Sterakdary a Flygun. Pořad, který vznikal pravidelně od roku 2011, se přesune do druhé fáze.

Jsme si vědomi toho, jak obtížné bývá prosadit změnu proti síle zvyku a jak těžké bude adekvátně nahradit dvojici moderátorů, jakou byla Bětka s Tukanem. Jádro, které tu bylo v Re-Play od začátku, však zůstává a pokračuje dál. Do tvorby nové podoby Re-Playe jsme se vrhli s obrovským nadšením a nová sestava moderátorů je pouze jednou z dlouhé řady změn, které plánujeme. Zásadní inovace chystáme v celé koncepci pořadu a dočkáte se mimo jiné nových rubrik nebo vylepšené grafiky. Dali jsme do toho všechny naše síly a nemůžeme se dočkat, až vám Re-Play 2.0 poprvé představíme,“ uvádí společnost GameWire, která pořad pro Primu připravuje.

Do konce televize uvede ještě dva díly v původním složení, od soboty druhého února dostanou diváci nový Re-Play. Jeho šéfredaktorem bude Jan Modrák, mj. též šéfredaktor časopisu Score. Pořadem budou provázet youtubeři a streameři Dominik Vysloužil (Cerberos), Martin Rota, Oldřich Štěrba (ArcadeBulls/Bejk) a Gabriela Wróbel.

TIP: Televize Seznam již oficiálně vysílá i na webu

Tukan a Sterakdary na svých facebookových stránkách slibují, že o New Game+ zveřejní více informací co nejdříve. Zatím jen slibují, že to „zkusí znovu a lépe“. Seznam již v tuto chvíli provozuje portál Hry.cz. Dříve to byl katalog flashovek, dnes je na něm databáze her a recenze titulů pro konzole, mobily i počítače.

Opraveno: V původní verzi článku byla citace mylně přiřazena Primě, nikoliv produkční společnosti stojící za Re-Playem.

Televize Seznam spustí vlastní herní pořad. Přetáhla moderátory Re-Playe
Ohodnoťte tento článek!
3.6 (71.94%) 67 hlasů

9 KOMENTÁŘE

 1. Pamatujete ještě na GamePage? Hlavně co se moderátorů týče, žádní „drsňáci“ co si hrajou na vojáčky, normální lidi se schopností se nějak vyjadřovat. To byl i RePlay, alespoň co si pamatuju. Ale tyhle YT „hvězdy“ umí akorát produkovat slovní průjem doplněný o překřikování se navzájem všelijakých meme hlášek, které jsou v běžné řeči neskutečně trapné. Viděl jsem nějakou snahu o takový pořad, kde se jakože partička těhlech lidí sejde a hraje spolu bizarní hry. Nevím kolik to mělo dílů, ale obsahově to byla katastrofa a nechápu, že to někdo pustil do televize. Mám takovej pocit, že replay 2.0 směřuje k něčemu podobnému.

  • Pletete si jabka s hruškama, za 1. Pořad hrajeme s Alim měla nastarost firma která dělala i pozdější aplikace, za 2. Koncepcí to furt bude pořad o hrách a né parodie na viralní videa v TV jako bylo hrajeme s Alim, 3. YT hvězda je tam jenom jedna a to Martin Rota který je vysoce inteligentní a je schopen se bezprpblémů bavit i normálně a co se týče Arcadebullse tak se jedná opět o dost v pohodě člověka který má rodinu a ví jak se má chovat, za 4. by se o tom měl starat Jan Modrák který je už řadu let šéfredaktorem
   časopisu Score. Takže si myslím že vaše obavy jsou zbytečné

   • Inteligentni clovek nebo clovek majici rodinu jeste neni zarukou toho, ze neprzni Cestinu, nebo ze se neumi vyjadrovat. Me ta neprofesionalita v kombinaci s tunou reklam, ktere plytvaly mym casem, dohnala k uplnemu zastaveni sledovani Tv. Internet mi dava rychlejsi prisun lepsich informaci, ktere mam moznost prochazet svym tempem a volit si obsah.
    Tim nerikam, ze nepreji tomuto poradu uspech, nebo ho predem odsuzuji, jen apeluji at dohlednete na kvalitu. I prestoze by mi to mohlo byt jedno, protoze vasim zakaznikem nejsem a nebudu, porad mi zalezi na gramotnosti naroda, jehoz jsem soucasti. Diky.