Seznam Jede je nová sociální síť. Najdete na ní videa, koťátka i důležité zprávy

6
Seznam Jede
Seznam Jede

Seznam Jede. To není zvolání, ale název nové sociální sítě. Tuzemský web číslo jedna testuje novou službu pro sdílení odkazů. Funguje jako světoznámý Reddit, jen nemá tolik funkcí, obsahu ani uživatelů.

Kdokoliv s účtem u Seznamu může sdílet odkaz na libovolnou stránku. U něj služba vygeneruje náhledový obrázek a uživatel může upravit nadpis. Příspěvek zařadí do některé z pěti kategorií a je hotovo. Ostatní uživatelů mohou odkaz komentovat a pomocí šipek nahoru/dolů jej hodnotit (tzv. upvoting). Podle hlasů se určí nejlepší obsah i uživatelé, těm díky pozitivnímu hodnocení roste karma.

No a to je zatím vše. Seznam nezkopíroval kompletní Reddit, jen jeho princip. Na jednoduché službě si ověří, jestli je o podobnou síť zájem a jestli se jí má věnovat více. Loni Seznam na své hlavní stránce začal odkazovat na zajímavé stránky z českého internetu. Tamní výběr je řízen interní redakcí. Seznam Jede ale bude plně v rukou uživatelů a jednou by se na titulku nejnavštěvovanější české stránky mohl dostat také.

Seznam Jede je nová sociální síť. Najdete na ní videa, koťátka i důležité zprávy
Ohodnoťte tento článek!

6 KOMENTÁŘE