Seznam má po letech konečně nový e-mail. Vyzkoušejte ho

0

Zahraniční schránky Googlu nebo Hotmailu procházejí výraznou evolucí každý rok, modernizace se nebál ani Centrum/Atlas, ale pošťák Seznamu byl dlouhé roky otloukánkem. Nikoliv v počtu uživatelů, kde suverénně vede, ale v počtu funkcí a příjemném uživatelském rozhraní.

Hlavní novinkou posledních let bylo předloňské spuštění IMAPu. Teď už do toho seznamáci práskli pořádně a na jaro chystají kompletní redesign a modernizaci ovládání (viz obrázek).

Seznam Email

Seznam konečně začal více využívat AJAX, takže se spousta aktivit obejde bez refreshe stránky. Vývojáři koketují s možnostmi HTML5 a CSS3, webový klient podporuje přetahování drag&drop apod. Na praktické zkušenosti si budete muset počkat, případně se zapojte do testování betaverze (už ale není cesty zpět).

Vyzkoušejte nový E-mail

Počet testerů je omezen a aktivace bety rozhodně není chvilková záležitost. (Do beta režimu jsem se přihlásil ráno v 9.00, v době psaní 10:17 mám ještě staré rozhraní.) Až nám nové rozhraní naskočí, těšte se na zkušenosti a srovnání se stávající verzí.

Zdroj: Seznam

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jste si jistí, že obrat je 4,4 biliardy korun? Nemá tam být náhodou 4,4 bilionu korun?
    Zlaté počítačové zápisy – napíšu 4.4E12 Kč a je to jasné a nemusím řešit, jak se to velké číslo jmenuje – zvláště, když se jmenuje v každé zemi jinak. 🙂