Seznam po Firefoxu nabízí také vlastní vylepšenou Operu

0

Oblíbený český portál Seznam.cz nabízí své vlastní verze prohlížečů Firefox a Internet Explorer 8 vylepšené o své vlastní služby. Nyní se k nabídce přidal další internetový prohlížeč, Opera.

Seznam Opera je přizpůsobena ve stylu Seznam.cz jak vzhledově, tak i funkčně. Umožní rychlé vyhledávání webových stránek, map, firem a zboží pomocí vyhledávače Seznam.cz, a to přímo z kontextové nabídky po označení textu nebo na stránce Speed Dial. Stejným způsobem dokáže nabídnout rychlý překlad textu díky službě Slovník.

Uživatelé samozřejmě získají další funkce samotné Opery 10.60, jako jsou integrovaná gesta myší, seznam zavřených stránek, Opera Turbo, podpora nových technologií, jako je WebM či vysokou rychlost, která vám dle Seznamu “vezme dech”.

Zdroj: Seznam

Seznam po Firefoxu nabízí také vlastní vylepšenou Operu

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. WIN7 sa momentalne predava velmi dobre, takze vydanie SP1 si nechavaju na dobu ked bude potrebne podporit klesajuci zaujem zakaznikov – alebo “o peniaze ide az v prvom rade”. Vzhladom k tomu, ze SP1 je viac-menej iba suhrn uz vydanych zaplat, nijako zvlast nam nechyba. A mozme ticho dufat (ach, ta naivita…) ze za ten cas do SP1 pridaju aj nieco nove, zaujimave.

  2. No já třeba čekám na názory na tento SP… Až bude SP integrovaný do instalačního média, a toto médium se bude dát koupit, tak se rozhodnu zda do sedmiček jdu, nebo ne.
    Vzhledem k tomu, že MS zase začal tvrdit, že nová verze OS Windows vyjde dříve, než se čekalo, tak nevím zda sedmičky nezazdít úplně…

    Myslím, že firemní sektor má podobné dilema. Zejména proto že MS nedopřál uživatelům mít tu možnost integrovat si SP pack do Windows sami.