Seznam proměnil Lidé.cz v seznamku. Má i novou aplikaci pro Android

0

Loni na podzim Seznam ohlásil, že se Lidé.cz stanou ze sociální sítě podobné Facebooku seznamkou se zaměřením na fotky. Dnes už web Lidé.cz definitivně přišel s novým designem i filozofií. Návštěvníky čeká jednoduchá hlavní stránka, na které si vyberou, koho, odkud a jak starého člověka sledovat. Seznam podle toho filtruje nejvhodnější osoby a po kliknutí můžete hned dostávat jejich nové fotky a příspěvky.

Nový vzhled Lidé.cz
Nový vzhled Lidé.cz

S osobami, které sledujete, můžete chatovat. V pozměněné formě zůstala i velká veřejná diskuze členěná do 10 hlavních kategorií. V top tématech, jež se dostanou i na hlavní stránku, se momentálně řeší, jak to Seznam celé podělal a že uživatelé chtějí zpět starý vzhled, který fungoval. Seznam ale nic měnit nebude, rozhodl se pro tuto velkou změnu právě proto, aby se od jiných sítí odlišil.

 

Uživatelé se už o sobě v profilech nemohou moc vykecávat. Zvolit mohou jen pohlaví (nebo orientaci), přibližný věk, místo a přezdívku pro chat. Sami sebe mohou popsat ve 300 znacích a pak už jen pomocí fotek, které lze na web nahrávat i přetažením z plochy. Bez fotky nemůžete ostatním vůbec psát. Profil lze smazat i nechat ověřit jeho pravost. Více informací najdete v nápovědě.

Lidé.cz mají mimochodem i novou aplikaci pro Android. Vypadá hezky a funguje stejně jako web. Jen má legrační ikonku, která vypadá jako piktogram na WC. Což spolu s tím, že tlačítko sledovat vypadá jako řitní otvor a ne hvězdička (viz obrázek níže), působí dost nepatřičně. 🙂

Lidé.cz

Seznam proměnil Lidé.cz v seznamku. Má i novou aplikaci pro Android
Ohodnoťte tento článek!
4 (80%) 2 hlas/ů