Seznam si vzpomněl na mobilní Windows. Mapy.cz dostaly užitečné novinky

3

Po dlouhých měsících vyšla aktualizace Map.cz pro mobilní Windows, která přináší nové funkce. Není to bohužel hlasová navigace, která již funguje na Androidu a iOS. Seznam do map přidal možnost procházet ulice pomocí Panoramy. Stačí označit nějaké místo, stisknout bublinu a pak se dostanete na obrazovku, kde je tlačítko Panorama.

Mapy.cz 4.1.6 pro Windows Phone
Mapy.cz 4.1.6 pro Windows Phone

Druhou novinkou je zobrazení tzv. aktivních objektů. Přímo v aplikaci můžete získat další informace o daném místě. Jsou to například podmínky a ceny na parkovacích zónách, detaily o vodních plochách nebo v případě pražské zoo popisy jednotlivých pavilonů.

 

Mapy.cz 4.1.6.0 jsou dostupné ve Windows Storu. Fungují v systémech Windows Phone 8+ a Windows 10 Mobile. Verzi pro počítače Seznam stále nevydal.

Ohodnoťte tento článek!

3 KOMENTÁŘE

    • Nativni aplikace, at uz na Windows nebo Andriod/iOS tabletech a PC maji smysl. Jsou mnohem efektivnejsi (rychly nativni kod vs pomaly javascript na webovce). S tim souvisi i m nohem vetsi vydrz na baterku. Dalsi vyhoda je lokalni storage – tzn. muzes si ulozit data offline (treba mapy, plany cesty).