Seznam spouští placenou službu Seznam Premium za 29 Kč měsíčně

7
seznam premium
Seznam Premium
-
Zdroj: Seznam.cz

Seznam začal nabízet službu Premium. Za 339 Kč ročně nebo 29 Kč měsíčně získáte videa bez reklam a status prémiového člena.

Odstranění reklamy se týká služeb Televizeseznam.cz, Seznam Zprávy, Novinky.cz, Super.cz, Sport.cz, a také případných videí na hlavní stránce Seznamu. Platí to pro webový prohlížeč, smartphony i chytré televizory. Reklam na plnoformátové televizní stanici Televize Seznam (šířené terestricky, přes IPTV či satelit) se to ale logicky netýká.

Seznam zdůrazňuje, že vlastní obsah zůstává i nadále zadarmo, změna se týká jen odstranění reklam. „Existuje skupina uživatelů internetu, kterou obtěžuje nebo rozptyluje videoreklama. A přesně na ně míří náš nový produkt Seznam Premium“ vysvětluje Igor Kalaš, ředitel Business Developmentu Seznam.cz.

Seznam Premium
Seznam Premium

Další drobnou změnou je přidání zlaté korunky na profil každého předplatitele, což bude viditelné i v komentářích. Seznam Premium s můžete aktivovat na svém uživatelském profilu, nebo přes nákup v mobilních aplikacích Seznam.cz či Televize Seznam. Podmínky služby si můžete přečíst na webu Seznamu.

zdroj: Seznam

Seznam spouští placenou službu Seznam Premium za 29 Kč měsíčně
Ohodnoťte tento článek!
2.8 (56.67%) 6 hlasů

7 KOMENTÁŘE

  • Přesně tak, za 29,-Kč lidi prodají svoje soukromí. Registrací a platbou z účtu bude seznam a jiní darmožrouti vědět veškeré údaje o uživateli. A to se ani nemusíme bavit o tom lhaní a oblbování občanů, kauzy které mají pouze odpoutat od důležitých témat, nebo kauzy na politickou objednávku konkurence.

 1. Seznam spouští placenou službu Seznam Premium za 29 Kč měsíčně.
  —————————————————————————————————————-
  TO BUDE NÁVAL ! (Ironicky).

  Ten debilní Seznam rád blokuje Účty zaregistrovaných Uživatelů !!!

  • jj, email na Seznamu mám přes 20let, ale tím, že mi neustále blokují účet pro diskuze, je velmi složité se domoci odblokování, tak silně omezuji využívání služeb a webů spojených se seznamem. Žadonit aby mi účet odblokovali, nebo jim ještě platit? Ani náhodou.