Seznam spouští slevový server, tři Fabie za 25 Kč

0

Slevomat, Sleva zleva, Sleva zprava, dalších 200 webů a Seznam Tip, tak vypadá po dnešním dni nabídka českých klonů Grouponu. Nepřehledná nabídka už dala vzniknout i několika slevovým agregátorům. Seznam Tip má ale za sebou největšího tuzemského hráče na internetu a ke svým akcím může přilákat lidi odjinud.

Umístění nabídek na nejnavštěvovanější stránce by mohlo nepřehlednou situaci projasnit. Samozřejmě za předpokladu, jestliže uživatelé dávají spíše na ověřenou značku, nebo výhodnost nabídky.

Seznam Tip

Seznam Tip startuje už v dopoledních hodinách. První den se bude soutěžit o tři vozy Škoda Fabia v ceně 25 Kč (běžně 250 000 Kč). Kdo z kupujících si však auto odnese, respektive jakým způsobem se bude losovat, není v době psaní jasné.

„Zvažovali jsme, jaký Tip od Seznam.cz by uživatelé pro začátek ocenili nejvíce. Tip na nové vozidlo pro nadcházející motoristickou sezónu nakonec s převahou zvítězil,“ uvedl ke spuštění nové služby produktový manažer Seznam.cz

Zdroj: Seznam

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Jo na obrazovce, během pár vteřin, možná uvidím čerstvě pořízenou fotografii, ale dejte mi vědět až si budu moci přetáhnout do WP7 svůj soubor pomocí Mass Storage jak to uměly telefony 5 let pozpátku…