Seznam příští týden spustí vlastní televizní stanici Seznam.cz TV

5
Seznam Krasty
Seznam

Česká internetová jednička získá vliv i v dalším mediálním prostoru. Loni v září Seznam zažádal RRTV o udělení televizní licence, měsíc nato ji získal. Podle dnes zaslané pozvánky by Seznam svou televizi chtěl spustit již za týden, tedy ve středu 10. ledna 2018. Nová stanice se podle databáze RRTV i registrované ochranné známky bude jmenovat Seznam.cz TV (firma má zaregistrovanou také známku bez „.cz“).

Seznam získal licenci na 12 let, vysílat může přes pozemní, kabelové, satelitní i internetové sítě. Firma televizi charakterizuje jako program informačně-zábavního charakteru. Vysílat bude 24 hodin denně. Program se má skládat ze zpravodajství, publicistiky, dokumentární a dramatické tvorby. Seznam tedy využije vlastní Zprávy, Stream a proloží to reklamou.

Seznam zve na spuštění vlastní televize
Seznam zve na spuštění vlastní televize

Bližší informace o programové skladbě a parametrech vysílání se dozvíme příští týden.

Ohodnoťte tento článek!

5 KOMENTÁŘE

  1. Na Streamu je cca 10 velmi slušnejch pořadů, ale bohužel asi polovina jich končí kvůli neschodám s vedením. Dál pravidelně sleduju Šťastný pondělí se Šídlem, který je vynikající a občas nějaký rozhovory. Uvidíme jak se předvedou, přestože podle mě nemaj moc obsahu. Jestli si myslí, že budou moci neustále točit dokola pořady ze Streamu, kde většina stojí za hovno, sem tam nějaký zprávy a do toho dávat kupu reklam, tak to nemůže fungovat.