Seznamte se s novinkami ve Windows 8.1 v přehledovém videu. Možná přijde i ReFS

0

Na internet v poslední době uniklo několik sestavení chystaných Windows 8.1 a o novinkách, které v nich byly objeveny, jsme vás dopodrobna informovali. Redaktor serveru WinBeta si nehotový produkt stáhl, vyzkoušel a natočil video, zachycující všechny důležité novinky. Pokud jste dění nesledovali, nebo si prostě jen chcete všechno zrekapitulovat, doporučujeme, abyste se ho shlédli. Natočeno bylo v sestavení č. 9369.

ReSF ve Windows 8.1
ReSF ve Windows 8.1 | Foto: @windows4live

Uvidíte vylepšený multitasking v Metru, velká část se zaměřila na hodně se rozrůstající dotekové Ovládací panely. Zřejmě v nich konečně bude všechno důležité, takže když budete chtít změnit nastavení počítače, nebudete muset zabíhat do desktopu, což zejména majitelé tabletů slyší jistě rádi. Krátce spatříte také nehotového správce souborů, který se zdá být součástí aplikace SkyDrive. Jeden detail nám dosud unikal, a sice že otevření aplikace doprovází nová jednoduchá animace.

 

Přehled všech aplikací rovněž třídí obsah aspoň na základní úrovni. Aplikace totiž dělí do několika kategorií podle toho, jak často je využíváte. Zatím se nám zdá, že tohle budou ty Osmičky, které by lidé mohli mít rádi, neboť budou mnohem dotaženější. O jedné věci se ale ve videu nehovoří. Vyplulo na povrch, že Windows 8.1 budou zřejmě podporovat souborový systém ReFS.

Zdroj: WinBeta | Neowin

Ohodnoťte tento článek!