Za dva týdny vyjde česká střílečka Shadowgun Legends, vypadá skvěle

1
Shadowgun Legends
Shadowgun Legends

Brněnské studio Madfinger Games, v němž pracují bývalí vývojáři Mafie nebo Vietcongu, „zanevřeli“ na PC a před deseti lety se rozhodli začít dělat pokročilé hry pro mobily a tablety. Mají za sebou dva díly mlátičky Samurai, ale především série Dead Trigger a Shadowgun. Jejich tituly si stáhly stovky milionů uživatelů a brzy by číslo mělo opět skokově narůst.

Za dva týdny, 22. března 2018, totiž pro Android a iOS vyjde Shadowgun Legends. Hra oznámená v létě 2016 bude zatím nejambicióznějším projektem Madfingerů. Střílečka z první osoby nemá kdovíjak originální zápletku. Lidstvo napadnou mimozemšťané a vy jste jedním z hrdinných bojovníků, který může invazi zastavit.

Tvůrci předloni slibovali FPS na úrovni konzolových hitů. Shadowgun Legengs nabídne velkou singleplayerovou kampaň s 200 misemi na čtyřech různých planetách. V multiplayeru nechybí kooperativní režim ani PvP. Svou postavu budeme moci upravit k obrazu svému, vybavit ji některou z 500 zbraní nebo 500 součástí zbroje.

Madfingeři opět využívají engine Unity a z mobilních zařízení chtějí vyždímat maximum. Dosavadní ukázky prezentují velmi dobrou grafiku srovnatelnou s konzolemi minulé generace. Hra vyjde zdarma, respektive jako free-to-play, kdy to hráči s plnými peněženkami budou mít pohodlnější a snadnější.

Za dva týdny vyjde česká střílečka Shadowgun Legends, vypadá skvěle
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 1 hlas

1 komentář

  1. Free to play model je něco jako demokracie. Má opravdu hodně forem. Naštěstí pro hráče se stále více vynechává tzv. „PayToWin“ model kdy hra v určitém okamžiku nutí hráče něco si koupit aby mohl dále postupovat/hrát. Takže hráči s pěnizi nebo bez nich budou mít úplně stejné podmínky. Více peněz/nákupu žádného hráči nijak nezvýhodní. Kupovat lze jen kosmetické věci, které nemají vliv na core hry. Filosofie této formy free to play je že hráči, kteří budou hru opravdu milovat mají možnost ocenit vývojáře tím, že si koupí nějakou věc která vylepší pouze vzhled své postavy, kterou ve hře buduje s cílem stát se superstar se svou vlastní sochou v hubu kde jej uvidí mnoho dalších hráčů. Tolik ve stručnosti k poslední větě článku 😉