Sharp Aquos 206SH: Supertelefon z Japonska, který by měl vydržet dva dny

0

Mezi výrobce, kteří ve svém portfoliu mají supertelefon s Full HD displejem a čtyřjádrovým procesorem se zařadil i Sharp. Kromě zmíněných vlastností navíc nabídne i obří kapacitu akumulátoru.

Stejně jako většina nejvyšších modelů ostatních značek, i Sharp Aquos 206SH má úhlopříčku displeje 5“. S použitým rozlišením 1080 × 1920 to znamená jemnost 443 PPI. Sharp vsadil na svůj vlastní displej, který ve specifikacích najdete označen jako CG TFT. Ten je ve srovnání s konkurencí opět tenčí, s lepšími barvami a především s úsporným režimem.

Sharp Aquos 206SH
Sharp Aquos 206SH

Právě na výdrž v Sharpu dost vsází. Kombinace úsporného displeje a akumulátoru s kapacitou 3080 mAh by ve výsledku měla znamenat reálnou výdrž dva dny. Jako procesor bude sloužit Snapdragon S4 Pro s kapacitou 1,7 GHz. Operační paměť bude mít kapacitu 2 GB a interní úložiště bude začínat na 16 GB. Telefon by měl být dostupný s Androidem 4.2 avšak stejně jako další telefony Sharpu se bude prodávat především v Japonsku. Pokud byste po něm zatoužili, musíte se spolehnout na neoficiální distribuci.

Zdroj: Slashgear

 

Ohodnoťte tento článek!