Shrnutí testů grafik: Od Intel HD 2500 přes Radeon HD 7750 až po GeForce GTX 660

0

Pokud vám na ExtraHardware letos chyběl nějaký souhrnný test obsahující společně slabší i středně výkonné grafické karty a současně se spokojíte se zjednodušeným podáním, budou se vám líbit dva následující grafy.

Ty vznikly na základě článků Maličký Radeon HD 7750 proti nejlevnějším a integrovaným grafikám a Sapphire Radeon HD 7850 s 1 GB GDDR5: nejvýhodnější grafika pro hráče (ve kterých tedy najdete podrobnosti) při přípravě tištěného Extra PC leden 2013. Spojovacím článkem je tedy Radeon HD 7750 a vy si můžete takto rychle udělat obrázek o tom, kam se dostanete s výkonem, pokud připlatíte za grafiky jako GeForce GTX 660 nebo Radeon HD 7850.

 

Do časopisu pro masy limitovaným nějakým počtem stran samozřejmě nemůžete cpát desítky grafů, přesto to není vždy na škodu. Kromě zpřehlednění situace v levných až středně drahých grafikách se vám nerozhodným naskytne třeba možnost rychle porovnat ze stále populárnějších 27″ monitorů s rozlišením 2560 × 1440 px.

Nové číslo Extra PC bude na trafikách už koncem tohoto týdne a kromě už zmíněných článků o monitorech a grafikách v něm najdete téma plné technologických vizí na rok 2013, obvyklou spoustu recenzí technických hráček a vloženou část s tipy zvanou PC rady.

Ohodnoťte tento článek!