Silverstone: Máme nový PS01-E

0

Skoro to už vypadalo, že se legendární výrobce pomalu vytrácí z trhu. A hle, nový miditower je zde. Pod označením PS01-E se ukrývá standardně vysoce kvalitně zpracovaná ocelová skříň, která překvapí nejen svojí rozmanitostí a vnitřní variabilitou, ale také důmyslným systémem pro umístění pevných disků.

Velmi promyšlený a elegantní design je skříním Silverstone vlastní a tato v tomto duchu jen pokračuje. Celočerné provedené vyniká zvláště ve spojení s prosklenou bočnicí. V nabídce bude také stříbrná varianta a uvažuje se také i o jiných barevných variacích. Uvnitř najdete dostatek prostoru pro základní desky formátu ATX i Micro ATX.

Za jednostranovými plastovými dvířky se ukrývá v základní konfiguraci šest 5,25″ pozic, které doplňují další tři 3,5″ interní. To vše může být ale změněno až na devět pozic pro pevné disky, přičemž kolem disků je díky speciálnímu boxu zajištěn dostatek volného prostoru pro jejich chlazení.

Zdroj je dle poslední módy umístěn na spodní straně skříně. kromě standardních záslepek a pozic pro základní desku najdete na zadní straně i jeden 12cm větrák. Stejný pak okupuje i přední pozici.

Na žádné dnešní skříni pak nesmí chybět přední, nebo v tomto případě horní konektory. Najdete zde zástupce USB, FireWire a audio rozhraní. Na stejném místě jsou umístěna i spouštěcí tlačítka. Se svými rozměry 200 × 456 × 500 mm nabízí Silverstone PS01-E dostatek prostoru i pro delší grafické karty. Cena nového modelu zatím není ještě známa, předchozí verze PS01 se ale prodávala za 60 EUR. Pokud by se cenová hladina udržela, mohli bychom se této skříně u nás dočkat někde kolem 2000 Kč.

Zdroj: Silverstone

Silverstone: Máme nový PS01-E

Ohodnoťte tento článek!