SilverStone představil malou skříň s 600W zdrojem a 10mm hliníkovým čelem

0

Skříň SilverStone Sugo SG08 je vybavena několika exkluzivními prvky. Mezi ně můžeme zařadit hliníkové čelo o tloušťce jednoho centimetru nebo možnost osadit dvě rozšiřující karty s délkou až 31 cm. To skříni umožňuje její délka 35,1 cm, přičemž výška skříně je pouhých 19cm a šířka rovných 22cm. Do skříně lze osadit základní desky formátu Mini-ITX nebo Mini-DTX, avšak procesoru můžeme dopřát kvalitní chladič s maximální výškou 11,7 cm. Dalším nestandardním vybavením u takto malé skříně je 600W zdroj splňující bronzovou certifikaci 80Plus.

O proudění vzduchu uvnitř skříně a správné chlazení komponentů se stará 18cm ventilátor Air Penetrator AP 181 s hlučností 18/34 dBA při 700/1200 ot./min. Větrák lze regulovat dvoupolohovým přepínačem. Zdroj nasává čerstvý vzduch přímo skrz dno skříně, kde se nachází také přepážka zabraňující nasávání ohřátého vzduchu ze zadní části.

Co se další výbavy týče, Sugo SG08 je vybavena pozicí pro optickou mechaniku typu Slim a třemi šachtami pro disky, z nichž jedna je 3.5”, zatímco zbývající dvě jsou 2.5”. Na trhu se skříň objeví v půli příštího týdne za doporučenou cenu €184 bez daně, což v přepočtu s daní činí téměř pět tisíc sedm set korun.

Zdroj: SilverStone, Hartware

Ohodnoťte tento článek!