Simulátor skládání počítače je nyní zdarma na Epic Games. Tady vám žádný šroubek nezbyde…

11

PC Building Simulator vás provede skládání počítače od rozbalení krabice se skříní přes instalaci komponent až po takové detaily, jako výběr vodního chlazení či nastavení RGB osvětlení. A teď je do konce týdne zdarma.

Hra má několik módů. V prvním stavíte počítače na zakázku a staráte se o obchod/opravnu, kde dostáváte i další úkoly typu přidat paměti, či vymazat virus. Dalšími módy jsou volné stavění počítače a výukový režim. Hru podporuje docela hodně výrobců hardwaru, takže detaily i loga by měly odpovídat realitě.

Simulační hra na stavění počítačů z roku 2019 je nyní na pár dní zdarma. Běžná cena v obchodě Epic Games je 420 Kč a do 17. října si ji můžete stáhnout bez placení. Hra PC Building Simulator poprvé vyšla v roce 2017, byť ve verzi 0,01 a jen se základními funkcemi. Za vývojem stojí studio The Irregular Corporation a vývojář Claudiu Kiss.

Hotový počítač poté můžete v simulaci i přetaktovávat, sledovat frekvence i teploty a když se to zrovna nepodaří, zažijete „modrou smrt“. Tahle hra bude zřejmě bavit hlavně fanoušky stavění počítačů, ovšem některé správné postupy se díky ní můžete i naučit. Simulátor je nyní nejsnadějším místem, kde sehnat novou grafickou kartu.

Hra je sice zdarma, ale stále jsou zde dokoupitelné DLC. Ty mají často spojitost s konkrétními výrobci hardwaru, kteří budou pravděpodobně i jakýmisi sponzory hry. Tu je možné stáhnout (pokud máte účet na Epicu) zdarma zde. Na konkurenčním Steamu se aktuálně prodává za 20 €.

zdroj: Epic Games

Simulátor skládání počítače je nyní zdarma na Epic Games. Tady vám žádný šroubek nezbyde…
Ohodnoťte tento článek!
5 (100%) 6 hlasů

11 KOMENTÁŘE

    • To mi připomnělo když v sovětském svazu okopírovali americkou tiskárnu. problém byl v tom, že soudruzi okopírovali pro jistotu i šrouby které v USA jsou s Witworthovým závitem. Postavili tedy i vedle továrnu na šrouby. Technici co ty tiskárny opravovali měli vždy veliký problém aby někde nepotratili tyhle unikátní šrouby.