Siphone (Mobilní revoluce) bude od října virtuálem. Snové tarify už ale nečekáme

0

Před měsícem jsme si ukazovali neveřejnou nabídku operátora Siphone, který měl hodně sympatické tarify a hlavně neuvěřitelné datové balíčky. Od včerejška je už bohužel nebude možné objednat. Firma na svém webu mobilnirevoluce.cz oznámila, že se k 1. 10. stane opravdovým veřejným virtuálem.

 

Kvůli tomu už ovšem nemůžeme čekat podobně férové tarify, to by síťoví operátoři nedovolili, byla by to sebevražda. Siphone o tom sice ještě nemluví, ale z náznaků to lze vyčíst. Některé pozitivní vlastnosti si však zachová. Chce například účtovat po sekundách (tarifikace 1+1), nabídne možnost kdykoliv změnit tarif nahoru i dolů a chce prodávat dvousimkové telefony za dobré ceny. Tarify se zřejmě opět soustředí na útratu do/okolo 300 Kč měsíčně.

Siphone dále oznámil, že stávajícím zákazníkům budou služby nadále fungovat, v praxi se prý zúčastnili zvýhodněného pilotního programu. Více informací zatím nemáme, do října se ostatně ještě leccos může změnit. Mimochodem: od ČTÚ už má Siphone přiřazen číselný rozsah 730 32x xxx.

Ohodnoťte tento článek!