Síťový HD přehrávač první třídy

0

Multimediální přehrávač s dvoupásmovým WiFi-N čipem, 500GB pevným diskem či přehráváním v kvalitě Blu-Ray je dostupný na českém trhu.

Široké možnosti využití a integrovaný 500GB pevný disk, který mohou uživatelé snadno vyměnit za disk vyšší kapacity, posouvají model EVA9150 Digital Elite mezi špičku současných domácích video jukeboxů. Uživatelé mohou na svých televizorech přehrávat digitální videa v Blu-Ray kvalitě až 1080p, stejně jako prohlížet digitální fotografie ve velkém rozlišení, poslouchat MP3 skladby či sledovat televizní vysílání zaznamenané v počítači nebo na síťovém úložišti. Mohou rovněž pracovat s internetovým obsahem, jako např. multimediálními soubory umístěnými na serveru YouTube či Flickr, internetovými rádii, RSS kanály nebo videoklipy z jakýchkoli webových stránek. Netgear EVA9150 automaticky vyhledá všechny soubory digitálních médií v domácí síti a uspořádá je do přehledné knihovny.

Digital Entertainer Elite EVA9150 je výjimečný také v tom, že funguje současně s počítači s operačními systémy Windows, Mac či Linux i Networked Attached Storage (NAS) zařízeními. Audio i video výkon je zajištěn čipem Sigma Designs 8635. Netgear EVA9150 se dvěma USB porty rovněž nabízí možnost okamžitého přístupu k obsahu USB flash disků, digitálních fotoaparátů, MP3 přehrávačů či dalších paměťových zařízení s rozhraním USB

Přehrávač EVA9150 je vybaven také technologií Push ‚ÄòN‚Äô Connect, díky níž lze přístroj rychle, jednoduše a bezpečně spárovat s jinými bezdrátovými zařízeními vybavenými funkcí Wi-Fi Protected Setup (WPS). Zcela tak odpadá nutnost pamatovat si jakákoli bezpečnostní hesla. Díky funkci „Follow Me“ lze bez problémů pozastavit přehrávání videa v jedné místnosti a obnovit jej v jiné, při použití módu „Party Mode“ lze zase synchronizovat přehrávání hudby do všech audio systémů v domácnosti. Přístroj podporuje rovněž „ekologické“ funkce, mimo jiné napájení s optimalizovaným řízením spotřeby či automatické vypnutí po nastavené době nečinnosti.

Digital Entertainer Elite EVA9150 je již v prodeji prostřednictvím autorizovaných obchodních partnerů společnosti NETGEAR za doporučenou koncovou cenu 13 800 korun.

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář