Skříň pro milovníky ticha: Cooler Master Silencio 650

0

Novinka od Cooler Masteru rozšiřuje modelovou řadu Silencio, která je zaměřená hlavně na tiché, ale zároveň i účinné chlazení komponent. Nový model s označením Silencio 650 tvoří vrchol této řady.

CoolerMaster Silencio 650

Skříň má rozměry 207 × 479 × 525,6 mm a hmotnost 13 kg. Přední dvířka jsou vyrobena z hliníku, zbytek skříně je z oceli. Na horní straně je ovládací panel, kde je tlačítko Power a reset, manuální regulátor ventilátorů, slot na karty SD, audio konektory a celkem čtyři porty USB (dva z nich jsou USB 3.0). Zajímavou částí horního ovládacího panelu je přepínač, který slouží k výběru disku, ze kterého chcete nabootovat.

CoolerMaster Silencio 650

Uvnitř naleznete celkem tři 5,25″ pozice pro mechaniky, v koších pak sedm 3,5″ a dvě 2,5″ pozice. Součástí skříně je také jedna pozice hot-swap pro pevný disk. Je možné osadit desky formátu ATX a microATX. Díky vyjímatelnému koši pro HDD je možné osadit grafické karty s délkou až 434 mm. Obě bočnice jsou polepeny protihlukovými deskami, které tlumí hluk vycházející ze skříně. Další protihlukové desky nalezneme i v některých částech interiéru.

Proudění vzduchu zajišťují celkem tři 120mm ventilátory. Jeden je umístěný vzadu, zbývající dva jsou osazeny vpředu před pozicemi pro pevné disky. Další 120mm ventilátory je možné osadit do pozice ve spodku a vršku skříně. Pokud nevyužijete vrchní pozici pro ventilátor, je možné ji uzavřít, aby nedocházelo k šíření hluku ven ze skříně.

Novinka by se měla dostat na trh koncem června. Její cena by se měla pohybovat kolem 140 €.

CoolerMaster Silencio 650

Zdroj: Cooler Master

Skříň pro milovníky ticha: Cooler Master Silencio 650

Ohodnoťte tento článek!