Skryté funkce ve Windows 7 Beta

0

Prvotně uniklá pre-beta Windows 7 sice obsahovala významné novinky, jako je Aero Peek, inovovaný hlavní panel a podobně, ale ty byly defaultně zablokované. Nutnost použít speciální utilitu pro jejich odemčení odstranila veřejná betaverze. Ta již splňuje všechny představy Microsoftu o funkcionalitě a čeká ji tedy převážně ladění a optimalizace výkonu.

Z pohledu Microsoftu se sice jedná o funkčně kompletní verzi, nicméně dle jeho posledního vyjádření jsou nějaké novinky pro veřejnost blokovány. „… některé funkce si necháváme v záloze a odhalíme je až později.“, prozradil tiskový mluvčí Softpedii.

O tom, co za funkce v sobě tento systém ještě skrývá, samozřejmě pomlčel. Vývoj Windows 7 zatím prošel třemi milníky, neboli M1, M2, M3 (pre-beta), a ve čtvrtém milníku, známým jako Beta, se právě nachází. Vše tedy nasvědčuje tomu, že finální verzi lze očekávat ještě tento rok.

Zdroj: Softpedia

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Ahoj.
    Je zajimave ze na to,jak je ten cerv rozsireny a kolik uz ho ma doma lidi a nevi si s tim rady se to nejak zvlast neresi..na mnoha forech jen par strohych informaci a v mem okoli nakazenych lidi jeste nikdo nebyl sto tu mrchu odstranit zadnym z uvadenych programku..nevim ale myslim ze jde o docela velkou hrozbu a prijde mi ze se ji nevenuje tolik pozornosti jaka ji nalezi..ale tak treba se mylim. =o)