Skrývejte chaty ve Skypu pro WP. Možná se těšte na rychlejší vývoj

0

Ve Windows Phone Store se usídlila nová verze Skypu. Microsoft se s ní již tradičně zaměřil na základní hodnoty, na které si uživatelé zřejmě nikdy nepřestanou stěžovat. Tedy na stabilitu a na výkon. Kromě toho dotekového klienta vybavil funkcí pro skrývání konverzací. Pokud nechcete, aby se chat s nějakým člověkem objevoval v nabídce mezi posledními, můžete ho odtamtud vykázat.

Tip: Skype 4.3 pro Android se naučil česky a slovensky. Brzy dostane reklamu

Na to, že vývoj pro dlaždicovou platformu neprobíhá nejrychleji, jsme si stěžovali několikrát. Microsoft s tím ale možná něco udělá. Aktuálně hledá vývojáře, který by pomáhal s pracemi na několika velkých vydáních klienta ročně. Podrobnosti se dočtete v inzerátu vystaveném na webu Microsoftu. Ve výňatku se píše:

„Working as part of a small but highly skilled team of peers delivering several major releases on the platform yearly, the developer will innovate new features, optimize existing ones and drive improvements in the overall performance of the application.“

Zdroj: Skype Blogs
Microsoft via MobilityDigest

Skrývejte chaty ve Skypu pro WP. Možná se těšte na rychlejší vývoj

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. Mno jo no, tak jako dává Intel díky častému střídání patic vydělávat výrobcům základních desek, tak teď dají vydělat výrobcům zdrojů, kteří začnou prodávat nové Haswell edice s obrovskýma nápisama “Haswell ready”.

  2. Pride mo to ako totalny nezmysel to sa nedodrzuju ziadne standardy co sa tyka zdrojov? Sa tam placne Haswell ktory nepocita s standardom pod ktorym sa vyrabaju zdroje? Ako WTF? Mam Seasonic SS-860XP Platinum ktory splna standard ATX 2.3 a mam tomu rozumiet tak ze mi na tomto novom zdroji moze blbnut Haswel? Alebo sa to tyka starsich zdrojov a nizsich standardov ATX ? Alebo na to nema standard ATX vplyv?  No kazdopadne Haswel neplanujem kupit takze sa ma to velmi netyka.