Skype 2.7 konečně umožňuje odhlásit se. Nezavalí vás tak notifikacemi

0

Kromě jarní aktualizace pro Windows 8.1 vydal Microsoft také nový Skype. Dotyková verze patří k jednodušším, rádi bychom byli i za zlepšení v oblasti výkonu. Vadila nám ale především jedna věc – aplikaci nešlo umlčet. Odhlášení nedovolovala, takže jednak jste byli nuceněji ji používat pouze s jediným účtem Microsoft, jednak vám neustále chodily zprávy. Řešením bylo vypnout tablet, eventuálně komunikátor odinstalovat.

 

Čerstvé vydání na výtky reaguje tím, že nám dává možnost odhlásit se. Naštěstí se následně opět přihlásíte jedním klepnutím. Aplikace vás tak zaručeně nebude obtěžovat, navíc ji bude moct využít váš kamarád, pokud bude potřeba. K tomu můžete přecházet do stavu neviditelnosti, kde příchozí zprávy přijímáte, druhá strana u vás nicméně nevidí zelení puntík. Na zprávy odpovíte, až se vám to hodí, podobně jako SMS.

Skype 2.7 si stáhněte z Windows Store. Jedná se o další velmi potěšující drobnost. Microsoft v posledních týdnech viditelně reaguje na zpětnou vazbu od uživatelů a přizpůsobuje se okolnímu světu.

Skype pro Windows 8.1 vám až teď umožní odhlásit se
Skype pro Windows 8.1 vám až teď umožní odhlásit se

Zdroj: Skype Blogs

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. To obnovení na-stavení je dobrá věc, už jen kvůli tomu, se tenhle, nový INTERNETový Prohlížeč, Google Chrome, asi ně-jaká verze 29.0, a ně-jaké drobné CZ, vy-platí, na-instalovat, teď, ještě, aby i nová Opera, založená, na ENGINu, Google CHROMe, to přidala, do svého, INTERNETového prohlížeče, a bude to celkem, dobré, to je fakt, do-cela, celkem, zase, tedy! 🙂