Skype 7.0 pro Windows vás spojí obrazově s Lyncem a dolaďuje vzhled

0

Není to tak dávno, co Microsoft přepracoval tvář Skypu pro Windows. Nyní přichází další úprava, byť ne tak radikální. Prakticky došlo k výměnně obrázku na pozadí v seznamu kontaktů. Skype 7.0 nicméně neumožňuje skrýt čistě avatary vašich kontaktů, lze však zapnout tento režim: Zobrazit | Kompaktní zobrazení postranního panelu.

 

Tím skryjete též svou profilovou fotografii a snímek na pozadí, takže z vás zbude jen řádek se jménem, stejně jako v případě dalších kontaktů. Více úprav jsem si zatím nevšiml. Microsoft na blogu dále tvrdí, že můžete přepínat zobrazení počtu nepřečtených zpráv. Tyto novinky Redmondští navázali na další propojení Skypu s Lyncem.

Oba komunikátory zůstanou navenek oddělené, nicméně s tím, jak se více a více podobají pod kapotou, Microsoft zprovoznil slíbené videohovory mezi těmito dvěma sítěmi. I desktopový Skype se přiučil dotykovému kousku – během hovoru se do chatu přesunete tahem prstem v hlavním okně, což dává smysl, když se panel s chatem vysunuje z pravé strany.

Skype 7.0 pro Windows 

Zdroj: Skype Blogs

Skype 7.0 pro Windows vás spojí obrazově s Lyncem a dolaďuje vzhled
Ohodnoťte tento článek!