Skype bude synchronizovat stav chatů. Nebudou vás bombardovat oznámení

0

Tak dlouho si stěžujeme na to, jak se Skype chová, až nás vývojáři vyslyšeli. Aspoň jeden z mnoha nářků. Síť již dovede zprávy posílat nepřipojeným uživatelům, jenže ve zprávách máme nepořádek. (Někdy, když zapnete jiné zařízení se Skypem, nové zprávy se v něm stejně neobjeví. Případně se stáhnou až se zpožděním. V tomto se Skype chová nevyzpytatelně.) Vyskakují i notifikace, ačkoli jsme si zprávy dávno přečetli na jiném zařízení.

Tip: Skrývejte chaty ve Skypu pro WP. Možná se těšte na rychlejší vývoj

Synchronizovat se proto bude stav textových konverzací. Bohužel jsme se nedozvěděli, kdy se inteligentnějšího chování dočkáme. Microsoft tvrdí, že během několika měsíců. Podobně bude Skype synchronizovat oznámení o zmeškaných hovorech. Informace bude dostupná na všech zařízeních, aby vám neuniklo nic důležitého.

 

V uplynulých měsících vývojáři museli zvládnout přechod na jinou architekturu, kterou si vypůjčili od mrtvého Live Messengeru. Model P2P nebyl pro současná mobilní zařízení vhodný. Připomínáme, že v tomto roce bude ukončena podpora Desktop API. Mimochodem, i pro Windows vyšel Skype 6.9, ale s novinkami se Microsoft nikde nechlubí, takže nebudou moc velké.

Skype 6.9 je k dispozici ke stažení
Skype 6.9 je k dispozici ke stažení

Zdroj: Skype Blogs via TechCrunch

Ohodnoťte tento článek!