Skype pro iPad už opět v App Store

0

Skype pro iPad byl ohlášen už před měsícem, ale v App Store se ukázal až teď. Populární multiplatformní VoIP klient vám dovolí telefonovat (i s videem) vašim přátelům na Windows, Mac OS X, Linux, spoustu mobilních platforem a televizorů (třeba od Panasonicu). Jablečný FaceTime je zaměřen pouze na svět Applu, se Skypem se můžete spojit s kýmkoliv.

Komunikace funguje ve Wi-Fi i 3G sítích. Klient připomíná desktop. Okno je v základním zobrazení rozděleno do dvou částí. V první je seznam kontaktů, v druhém textový chat, případně obrazovka hovoru. Tu můžete zvětšit přes celé okno a kliknutím pak zobrazit i chat.

Hovory mezi Skypem jsou zdarma, ale s nabitým kreditem (nebo paušálem) můžete volat také na pevné a mobilní linky. Skype 3.0.1 najdete v App Store (verze pro iPhone).

Aktualizováno: Tak to vypadá, že Skype vypustil verzi pro iPad předčasně a aplikace z App Store stáhl. V noci tam ještě byla.

To ensure your best Skype experience, we’ve temporarily removed Skype for iPad which went live prematurely today. @skype

We know you’ve been eagerly awaiting Skype for iPad and apologize for the inconvenience. @skype

Aktualizováno 2: Tak Skype už je znovu venku. Stahujte v App Store.

Ohodnoťte tento článek!