Skype pro Windows Phone je konečně venku. Zatím jen jako beta

0

Dočkali jsme se, v Marketplace se objevila aplikace Skype. Zatím to není finální verze (ta nejspíš přijde až s aktualizací Windows Phone Tango), ale i beta je použitelná pro spojení s počítači, mobily a dalšími zařízeními.

Skype pro Windows Phone umí volat s hlasem i videem, nechybí ani telefonování na pevné linky a mobily. Samozřejmostí je skupinový chat. Zkrátka vše, co byste od této aplikace čekali. Skype funguje s Mangem, firma má otestovánu funkčnost na Lumii 710 a 800 od Nokie, Titanu a Radaru od HTC a Samsungu Focus S a Focus Flash.

Skype Skype

Skype 0.2.0.0 Beta je zatím pouze v angličtině a také počet známých chyb je ještě hodně rozsáhlý. Hovory ani chat nelze přijímat s aplikací na pozadí (!), videohovory fungují jen v režimu portrét (na výšku), nelze přidávat, blokovat ani mazat kontakty. Aplikace často padá, do finále má hodně daleko.

Zdroj: Skype

Ohodnoťte tento článek!

1 komentář

  1. … a potom sa prebudia z krasneho snu a zistia, ze dokazna vaha ip adries z wordu a schopnost sparovat ip adresu s konkretnym clovekom je velmi nizka. Nehovoriac o tom, ze im zarucene chybaju dalsie dokazy ( napr. samotny payload od daneho uzivatela, dokazujuci, ze skutocne uploaduje autorskym zakonom chranene dielo ).

    Proste dalsis FUD.