Skype pro Xbox One přidává podporu pro souběžné hraní a volání

0

Když Microsoft lákal na nový Xbox, sliboval krom jiných věcí také možnost souběžně hrát hry a volat s někým skrze Skype. Operační systém, odvozený z běžných Windows, si z Windows 8 vypůjčil mj. multitasking. Dvě aplikace mohou běžet vedle sebe, aspoň za určitých okolností.

Skype se měl připnout k jedné straně obrazovky, kde byste sledovali svého kamaráda na videu, zatímco na zbytku obrazovky dění ve hře nebo televizní vysílání. Bohužel ne všechny slibované funkce Microsoft doručil při uvedení na trh a během hraní šlo volat pouzese Skypem na pozadí. U úplně nových konzolí se bohužel nezřídka stává, že sliby výrobce naplní později. Nebo vůbec.

 

Skype patří k nyní již splněným položkám na seznamu „co máme udělat“, který mají Redmondští vyvěšený na nástěnce. Režim postranního panelu podle DualShockers zpřístupnila poslední aktualizace, která dorazila před pár dny. Stačí navštívit aplikaci, která vás vyzve k aktualizaci. Konzole se do Česka oficiálně podívá až v září, takže z našeho pohledu přijde plně vybavená.

Zdroj: DualShockers via Neowin

Ohodnoťte tento článek!