SkyShowtime nabízí předplatné za 89 Kč měsíčně napořád

0
SkyShowtime v Česku
SkyShowtime v Česku
-
Zdroj: SkyShowtime

Streamovací služba SkyShowtime je ode dneška dostupná v Česku a hned ze startu nabízí lákavou startovací cenu. Místo běžné měsíční platby 179 Kč ji lze pořídit za polovic, tedy aktuálně 89 Kč, a tuto slevu poté máte napořád, až dokud předplatné nezrušíte.

Už běžná cena 179 Kč byla sice o něco nižší než u Disney+ či HBO Max, ovšem i ty lze pořídit se slevou při roční platbě. Nejlevnější byla doposud HBO Max, kterou můžete mít za 132 Kč (je to dáno procentuální slevou z běžné ceny, která se případně zvýšit může). Pak je tu ale ještě Amazon Prime za 79 Kč měsíčně. Akce SkyShowtime se jmenuje „Poloviční cena do konce života“ a znamená to, že pokud se zdraží základní nabídka, dojde k proporčnímu navýšení i zde.

SkyShowtime nabídne například Top Gun: Maverick, Jurský park, Dexter, Tlapkovou patrolu, Mimoně či Spongeboba v rozlišení Full HD a streamování na třech zařízeních současně. Současně SkyShowtime pořídil práva na některé pořady od HBO Max, zejména ty lokální. Pro český trh je to seriál Vítěz. Aplikace je dostupná již i pro Tizen od Samsungu a samozřejmě pro Android/Google TV, webOS a Apple TV.

Zdroj: SkyShowtime 

SkyShowtime nabízí předplatné za 89 Kč měsíčně napořád
Ohodnoťte tento článek!
3.7 (74.29%) 7 hlasů